POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

Víkendové výsledky JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY

30.11.2014, 17:42 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Dalším dvoukolem pokračovala v sobotu JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA, která se kompletně odehrála ve SH Na Sádkách. Po čtyřech odehraných kolech se na vítězné vlně veze ORTH-MED a RUMPÁL, tato dvě mužstva ještě nezaváhala i když Rumpál v tomto kole vyhrál oba zápasy jen těsně o jednu branku. Za očekáváním jsou výsledky TEX-COLORU, který má po dvou turnajích na svém kontě jen dva body za dvě remízy. Zde jsou kompletní výsledky, tabulka a stručné komentáře delegáta.

SK STRABAG DEMOLICE - ORTH-MED Č.Budějovice 0:7 (0:5)
Utkání domácí hráči zahájili vlastním gólem. Hosté po pěkné kombinační akci v 9. minutě již vedli 0:2, Po chybách v domácí obraně skončil první poločas 0:5. Zdálo se, že to bude pro domácí další dvojciferný příděl. Ve druhém poločase se jejich herní projev zlepšil, ale největší překážkou byl hostující brankář Pešula.

FK BIZONI Č.Budějovice - ORTH-MED Č.Budějovice 1:5 (1:2)
Herně kvalitní utkání plné šancí na obou stranách, kde hosté je dovedly v prvním poločase využít lépe. Ve druhém poločase hosté zkušeně kontrolovali stav utkání. I když domácí měli šance na zkorigování výsledku, hostující brankář však byl vždy proti.

SK STRABAG DEMOLICE - FC TEX COLOR Č.Budějovice 3:1 (1:0)
Utkání již od první minuty začalo zostra a šance se rodily na obou stranách. Až v desáté minutě domácí prostřelili hostujícího brankáře 1:0. S takovým nasazením od začátku sezóny domácí tým ještě nehrál a hned to bylo vidět. Výkon ještě umocnil fakt, že za protihráče chytal bývalý brankář Strabagu. Hosté snížili až minutu před koncem utkání na konečných 3:1. První letošní výhra pro domácí byla zasloužená.

FK BIZONI Č.Budějovice - FC TEX COLOR Č.Budějovice 5:5 (4:2)
V sedmé minutě otevřel skóre domácí Škoda 1:0. Netrvalo dlouho a stav utkání byl srovnán na 1:1. V prvním poločase padaly góly na obou stranách až do stavu 4:2. Ve druhém poločase dlouho vedli domácí a vypadalo to na plný bodový zisk, ale hosté zabojovali a srovnali na zaslouženou remízu.

ZSO Hluboká n./Vltavou - TK RUMPÁL Prachatice 4:5 (3:4)
V prvních vteřinách utkání otevřel skóre přízemní střelou Jiří Pravda, ale za minutu srovnal domácí Trnka. Hosté začali navyšovat stav utkání a zdálo se, že první poločas bude v jejich režii. Jenže domácí zabrali a snížili na přijatelných 3:4. Ve druhém poločase byli domácí více než vyrovnaným soupeřem a snažili se hostům sebrat nějaký bod, ke kterému neměli daleko. Zkušení hosté žádnou bodovou ztrátu nepřipustili a dovedli utkání k vítěznému konci.

ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice 1:2 (0:2)
Hosté se opět brankou v prvních vteřinách utkání ujali vedení a hráli velice disciplinovaně, což vedlo k tomu, že se domácí nemohli dostat do žádné vyložené šance. Před koncem poločasu krásnou střelou zvýšil skóre na 0:2 mladý Málek. Ve druhém poločase se dlouho hrál vyrovnaný duel, kdy ve 30. minutě snížil domácí celek na 1:2 a v posledních vteřinách mohl kapitán domácích srovnat stav utkání, ale netrefil zcela opuštěnou branku hostů.

ZSO Hluboká n./Vltavou - DYNAMO JELIMANI Vimperk 2:1 (0:1)
Herně lepší hosté neproměnili několik vyložených šancí a domácí začali srovnávat krok. Několik slibných akcí, které si vypracovali, nedokázali zakončit brankou, a proto první poločas skončil hubeným výsledkem 0:1. Začátek druhého poločasu vyšel lépe domácím, kteří dvěma přesnými zásahy otočili skóre. Hosté ke konci utkání měli mnoho šancí srovnat stav utkání, ale jejich střely končily na tyči nebo těsně vedle.

ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 6:7 (3:3)
V tomto utkání nechtěli Jelimani promarnit ztrátu bodů, proto se do svého soupeře zakousli a stříleli často a přesně. Za stavu 0:3 přišel zkrat ve hře hostů a ti začali tvořit jednu chybu za druhou, až nakonec byli rádi, že do konce prvního poločasu to bylo pouze 3:3. Jak Jelimani končili, tak začali první poločas a hned v první minutě prohrávali. Během tří minut dokázali vyrovnat a ještě dostatečně zvýšit skóre utkání. To se ukázalo jako rozhodující, protože začali zbytečně faulovat a domácí z trestných devítimetrových kopů dokázali snížit až na rozdíl jediné branky.