FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Další mužstva se představují

22.11.2014, 08:20 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Dnes představíme poslední dvě mužstva, které nám odpověděli na naše otázky.

První mužstvo TK RUMPÁL Prachatice a odpovědi Bohouše Pravdy:

1. Máme před startem nového ročníku JS AGENCY futsal ligy, s jakými ambicemi vstupujete do soutěže?

Uvidíme co nám nový ročník přinese. Před začátkem sezóny jsme měli drobné organizační problémy se sestavením manšaftu. Zrušili jsme béčko a dali dohromady jednu partu. Nějácí kluci skončili, nějácí jsou zranění. Ambice máme samozřejmě nejvyšší, ale bude to hodně těžké.

2. Nastali nějaké změny ve vašem mužstvu, popřípadě jaké?

Částečně už jsem odpověděl v předchozí otázce. Zredukovali jsme dvě mužstva v jedno. Asi nejsme jediní, ale naše základná stárne a mladí, kteří by zapadli do našeho konceptu a stylu hry nejsou. Časy, kdy sálovku hráli všichni a těšili se na ní jsou zřejmě pryč. Ale to není otázka jen sálovky, ale i velkého fotbalu. Je to vidět i na krajské sálové kopané, kdy před dvěma lety skončilo do té doby skvělé družstvo Netáhel. Letos se k nim přidala Demolice, i když jen v částečné míře. Doufejme že tento trend nebude pokračovat.

3. Koho pasujete na favorita soutěže?

Myslím, že letos to bude opravdu těžké. Jako favoriti budou určitě TEX, Orthmed. Ale do finále mohou jít všichni. Dost ambiciózně se vloni chovalo mužstvo Bizónu. Síly se docela vyrovnali, takže těžko říci kdo bude favorit. Jen doufám, že do toho také promluvíme a potvrdíme, že je potřeba s námi také počítat.

Druhým mužstvem je dnes ŽP BOŽOLÉ Č.Budějovice:

1. Máme před startem nového ročníku JS AGENCY futsal ligy, s jakými ambicemi vstupujete do soutěže?

Po předchozí, celkem z našeho pohledu úspěšné, sezóně bychom tento rok chtěli postoupit do semifinále a poprat se tak o medaile.Nebude to však jednoduché, protože předpokládáme, že už si letos na nás soupeři budou dávat větší pozor než v naší nováčkovské sezóně.

2. Nastali nějaké změny ve vašem mužstvu, popřípadě jaké?

Kádr zůstane téměř totožný s tím, který loni sbíral zkušenosti v této náročné soutěži. Posílili jsme na postu brankáře a také se nám podařilo přivést mladou krev. Věříme, že jak Láďa Koranda, tak Tomáš Bartoš potvrdí své kvality, které ukazují ve velkém fotbale na Dobré Vodě.

3. Koho pasujete na favorita soutěže?

Kromě nás, jistě bude vpředu stejně jako loni hrát trio Rumpál, ORTH-MED a TEX-COLOR. Na celkového vítěze pak pasujeme Rumpál, který svou sehraností, hlavně standartek a rohů,loni jasně převyšoval ostatní týmy.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5