FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Odpovědi dalších mužstev před novou sezonou

20.11.2014, 21:37 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Včera jsme uveřejnili odpovědi dvou mužstev před novým ročníkem JS AGENCY FUTSAL LIGY a dnes jsou tu další dvě mužstva, TEX-COLOR Č.Budějovice a SK STRABAG DEMOLICE Prachatice.

Jako první se představuje mužstvo TEX-COLOR Č.Budějovice, odpovídal Láďa Štěpánek.

1. Máme před startem nového ročníku JS AGENCY futsal ligy, s jakými ambicemi vstupujete do soutěže?

Do soutěže vstupujeme se stejnými ambicemi jako každý rok,to znamená vyhrát krajskou ligu.

2. Nastali nějaké změny ve vašem mužstvu, popřípadě jaké?

Doplnili jsme kádr o několik hráčů a gólmana, konkrétní ale nebudu dokavaď vše nebude dotažené do konce

3. Koho pasujete na favorita soutěže?

Mezi největší favority soutěže považuji Rumpál, Orth Med a nás. Co čekat od spojení Strabagu s Demolicí ukáže až pár zápasů.


Druhým mužstvem je dnes velká neznámá, nové mužstvo SK STRABAG DEMOLICE Prachatice a odpovědi Míry Havelce.

1. Do nového ročníku vstupujete jako nový tým složený z hráčů Strabagu a Demolice, co vás k tomu vedlo a co si od toho slibujete?

Neřekl bych, že se bude jednat přímo o nový tým, spíše zde budou k vidění stále stejné tváře v jednotné barvě dresu, které mají chuť bavit se sálovkou. Od sloučení si především slibujeme to, že na zápasy už nebudeme chodit v malém počtu hráčů, kteří následně nejsou schopni čelit soupeři především kvůli fyzické vyčerpanosti. Díky tomu, že došlo k společnému sloučení, také doufáme, že kvality jednotlivců v týmu budou vést k týmovým úspěchům, abychom se mohli měřit s těmi nejlepšími.

2. V jakém složení budete nastupovat?

Jak bude vypadat náš kádr, bych nerad prozrazoval dopředu, ale nebude to asi zas až tak velké překvapení pro ostatní týmy, které v kraji hrají. Je to mix hráčů z obou dříve samostatných týmů. Hrát budou ti, kteří budou chodit pravidelně na tréninky, mají zájem a chuť a chtějí dosáhnout na výhru. Proto se přece ostatně na zápasy chodí. Vyhrát sice může jen jeden, ale proč být rovnou ten poražený.

3. Koho pasujete na favorita soutěže?

Asi jako většina ostatních, kteří tuto otázku dostali, odhaduju, že mezi největší favority by měli patřit Rumpál a Tex, ovšem jsem velice zvědav i na ostatní týmy, jak si povedou. Stále se říká, že černý kůň je ORTH-MED, ovšem zatím nedokázal překročit svůj stín a vždy favority trápil jen v základní části, ale bohužel v nadstavbě už si na ně nepřišel. Uvidíme, jak si povedou Bizoni, kteří se také rok od roku zlepšují, a loňský nováče k Božolé, který si již přivykl a může být též nebezpečný. Rád bych, abychom i my bojovali o ty nejvyšší příčky, ale až čas ukáže, jak na tom kdo bude. Jedna část sezóny je uhrát play-off a druhá jsou samotné vyřazovací boje. Tam se stačí jeden den nesejít nebo to nebude někomu tak lepit a je po sezóně. Proto nerad říkám, kdo může a kdo nemůže vyhrát. Je to jen sport a možné je všechno. Nestačí mít jen dobře sehraný tým, ale chce to i to pověstné štěstíčko.Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5