FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Představení mužstev před výkopem nového ročníku JS AGENCY FUTSAL LIGY

19.11.2014, 20:59 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Tento víkend nám konečně začíná další ročník JS AGENCY FUTSAL LIGY 2014/15. Jako každoročně jsme mužstvům položili pár otázek a dnes přinášíme odpovědi dvou ambiciozních klubů, kteří jistě budou patřit mezi týmy co zamíchají kartami v konečné tabulce.

Jako první představujeme mužstvo FK Bizoni České Budějovice, na otázky odpovídal, Vlastimil Mertl – trenér:

1. Máme před startem nového ročníku JS AGENCY futsal ligy, s jakými ambicemi vstupujete do soutěže?

Žádné velké ambice nemáme. Snad jen obhájit loňské umístění by bylo dobré, ale vím, že to bude těžké, protože kvalita v krajské sálovce je velká a každý tým má svou výkonost. Moje přání je hrát pěknou sálovku a občas potrápit favority soutěže, což už se nám vloni celkem dařilo.

2. Nastali nějaké změny ve vašem mužstvu, popřípadě jaké?

Kádr zůstává prakticky stejný. Nějaké mírné změny chystáme, ale ještě nemáme nic konkrétního dořešené tak těžko o nich mluvit. Vzhledem k tomu, že máme dost hráčů což je pochopitelně příjemné, tak vážně přemýšlíme o vytvoření B týmu, abychom měli všechny hráče dostatečně vytížené. To ale ještě není jisté, takže o tom můžeme zatím jen tak šeptat. Je to hlavně otázka peněz, protože žádného sponzora nemáme a všechno si klucí musí platit sami a nejsou to malé peníze!

3. Koho pasujete na favorita soutěže?

No tak to je v této době těžko říci kdo bude favorit, když ještě neznám ani týmy, které budou soutěž hrát. Mám jen neoficiální informace tak opravdu nevím. Ale už je to stejně opsaná píseň kdo je favorit Rumpál, Tex-color a Orth- med. Ale ani ostatní mužstva nejsou bez šancí, protože soutěž se postupem času vyrovnává a překvapit může každý! A doufám, že i Bizoni neprodají kůži lacino a tyhle favority opět potrápí!

Druhým mužstvem jsou Jelimani Vimperk a odpovědi Ládi Frka:

1. Máme před startem nového ročníku JS AGENCY futsal ligy, s jakými ambicemi vstupujete do soutěže?

Ambice jsou jasné, po posledních živořících sezónách trochu vstát z popela, zahodit nálepku outsiderů, a zopakovat si třeba roli černých koní z naší historicky nejlepší sezóny 2009/2010. Ohledně konkrétního umístění, konečně poprvé prolézt přes síto čtvrtfinále play off.

2. Nastali nějaké změny ve vašem mužstvu, popřípadě jaké?

Změn se událo poměrně dost. Skončili Tomáš Janda s Jakubem Pospíchalem, a přišly tři nové tváře, jež jsme nalovili v týmech vimperské sálovky: Václav Turek ml. ( Čkyně ), Michal Šíp ( Tipsport ) a Vladimír Svěchota ( Volary ). Velkou radost mám ze setrvání naší brankářské jedničky Patrika Vaculky, který odolal vábení celků z vyšších pater tabulky a zůstal u nás.

3. Koho pasujete na favorita soutěže?

Podle mě nejzbytečnější otázka. TK Rumpál Prachatice - ten by měl hrát úplně jinou soutěž.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5