FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


„MILUJME SE A MNOŽME SE“ V PODÁNÍ JOSEFA SOUKENÍKA

27.9.2014, 07:10 | vložil: Jiří Karhánek

Srdceryvné vyznání jednoho z našich nejvěrnějších čtenářů Josefa Soukeníka na stránkách ČFSF nás v redakci jihočeského futsalu silně zasáhlo. Josef Soukeník sice není schopen zorganizovat kvalitní Celostátní ligu o 12 týmech, o soutěži zatím víme jen to, že někdy na podzim pravděpodobně začne. Zato nás ale vyzývá ke vzájemné spolupráci, k partnerství. „Vždycky jsem tvrdil, že futsal je jenom hra a soupeř není vaším nepřítelem, ale partnerem v té hře. Chtěl bych to rozšířit nejen na hráče, ale na všechny členy ČFSF. Nebuďme nepřátelé, ale partneři při rozvíjení futsalu!“, jsou jeho slova.

Nu, pan Soukeník nám tu trochu káže vodu, sám ale spíše pije víno, ale ještě spíše něco tvrdšího, což mu zatemňuje mozek. Měl by si vzpomenout, jak ovzduší spolupráce a partnerství rozvíjel na nejrůznějších diskuzních fórech ještě v době, kdy nebyl Milanem Semmlerem dosazený ke korýtku. Zdatně mu přitom sekundovali pánové Vitásek a Koseček, kteří za to podobně jako pan Soukeník byli odměněni teplými místy ve federaci.

Někdo by mohl namítnout, že je to celé minulost. Všem a panu Soukeníkovi zvlášť sdělujeme, že není. Nechť si všichni přečtou emailovou komunikaci mezi Petrem Kosečkem a Lubošem Zabilkou (Okres České Budějovice) z konce ledna tohoto roku. Vyplývá z ní, že by pan Koseček klidně umístil na oficiální web ČFSF špatné výsledky našich soutěží, jen aby nás uvedl v omyl. Samozřejmě nás v omyl neuvede (na rozdíl od něj články nekopírujeme), zarážející ale je, že by klidně uvedl v omyl čtenáře webu ČFSF. Ta komunikace je následující:

---------- Původní zpráva ----------
Od: Luboš Zabilka
Datum: 31. 1. 2014
Předmět: Fwd: Re: okresní sálovka

Lubo,
jsem férový a tak ti pro info zasílám mail od P. Kosečka. Obrázek o tomto člověku jsem si asi již udělal a na mail (jak říkáš žblebt) ani nereagoval. Asi si v adresáři příjemců nevšiml, že výsledky zasílám všem (kraji, republice, novinám) a má pocit, že kraji to neposílám a z republikových stránek kopíruje..... Ani nevím, o jakém vytrestání mluví - okresní štáb slouží především okresním týmům a hráčům....
PS: Doufám, že jsi v tomto ohledu jiný člověk
Luboš

---------- Původní zpráva ----------
Od: Petr Koseček
Datum: 29. 1. 2014
Předmět: Re: okresní sálovka

OK, dík, koukám, že to od nás taky kopírujou na webu jihočechů, kdyby jsi je chtěl vytrestat, tak se ozvi...Můžeme tam na chvilku napsat nějaké koniny a pak to opravíme...

Petr
---------- Původní zpráva ----------
Od: Luboš Zabilka
Datum: 29. 1. 2014
Předmět: okresní sálovka

Dobrý den,
v příloze zasílám víkendový výsledkový souhrn okresní sálovky.
S pozdravem
Luboš Zabilka


Ještě k panu Soukeníkovi – zarážející je v kontextu tohoto i další vyjádření: „Nelze se divit, že v době krize nemají kluby peníze na účast v CL a cestování po celé republice. Sponzoři se zrovna nehrnou a ani přes obětavost některých hráčů a funkcionářů nemůžeme očekávat, že si budou úplně vše hradit z vlastní kapsy.“ V době, kdy trio Soukeník, Vitásek a Koseček uráželo tehdejší organizátory CL, byla ekonomická situace daleko horší a přesto liga běžela o 12 týmech a dokonce i nějací sponzoři ligu podporovoli (např. Barri nebo JAKO, mediálně potom SEZNAM.CZ). Dnes, kdy je ekonomická situace daleko lepší, je liga osmičlenná a na konci září vůbec netušíme, jak bude probíhat.

Na závěr ještě jedna poznámka – zájem o naše články a mou osobu z řad nejvyšších představitelů ČFSF nás pochopitelně těší. Pokud se mnou chce kdokoli diskutovat, samozřejmě může prostřednictvím mé emailové adresy, kterou počínaje tímto článkem budu uvádět u svého jména.

Jiří Karhánek
karhanek.med@seznam.czZpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5