FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


CELOSTÁTNÍ LIGA V MLZE

8.9.2014, 22:30 | vložil: Jiří Karhánek

Bývaly doby, kdy byla první liga napěchována dvanácti kvalitními a z větší části i tradičními týmy. Na dveře navíc klepaly další. Dnes se suše a velmi potichu (na druhou stranu – aby to tak ještě někdo halasně křičel do světa) dozvídáme, že CL se letos odehraje o osmi účastnících. Dodejme, že ani nevíme, o které se jedná. Zatímco nás web ČFSF informuje o nejrůznějších světových soutěžích, o té naší nejvyšší nevíme zhola nic. To je výsledek pouhých třech let vlády Milana Semmlera. Začalo to Martinem Štanclem, dnes to pokračuje Josefem Soukeníkem.

Připomeňme, že nám byl slibován návrat Klatov, další celek z Brna nebo také jedno velké překvapení. Nic z toho se asi nekoná. Josef Soukeník říká, že náš web už nebude číst. Dělá ale chybu. Měl by ho číst a určitě daleko pozorněji, než to doposud dělal. Velmi podrobně tu totiž rozebíráme chyby současného vedení, ze kterých se ale nikdo nepoučil. Současné vedení nastupovalo s velmi arogantním stylem, který se jim vymstil. Mluvilo se o novém generálním partnerovi CL, o rozšíření sálovky do krajů. Nic z toho se nekoná a celostátní liga se potácí v mrákotách. O její klesající kvalitě už ani nemluvě. Koneckonců jak bude asi vypadat motivace týmů, když všichni už teď mají zajištěnou play-off a nikdo nesestupuje? Od půlky soutěže můžeme čekat taktizování a hledání optimálního soupeře pro vyřazovací část (možná už se mohla základní část vypustit a rovnou hrát play-off).

Nejhorší na tom ale je, že Milanu Semmlerovi to asi nevadí. CL se odehraje, některé týmy pojedou na evropské soutěže a reprezentace snad postoupí na MS (kdyby ne, už by to vážně bylo fiasko). I když to celé nebude stát za nic, hoši se navzájem na webu ČFSF pochválí, jak to dělají dobře a ještě ve svém volném čase a zadarmo. Je však otázkou, jak dlouho něco takového může fungovat.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5