FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


STROJÍRNA HONNER - Rekapitulace soutěžního ročníku 2013/2014, 1.část

23.3.2014, 16:58 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Sezona 2013/2014 je již minulostí, Strojírna v ní obsadila s nejtěsnější možnou ztrátou druhé místo, a tak je na čase rekapitulovat. Redakce webu vám přináší zhodnocení sezony v číslech a také zajímavé momenty a milníky, které byly během letošní sezony k vidění.

Počet nastřílených branek – 124

V krátkodobé historii našeho mužstva se jednalo o brankově nejplodnější sezonu. V úvodní sezoně, kdy jsme nastupovali ve 2. okresní lize, jsme sice nastříleli o pouhou branku méně - tedy 123, ale k tomuto číslu jsme potřebovali o dva zápasy více. Průměr vstřelených branek tak v letošním ročníku činil 6,88/zápas zatímco v naší historicky první sezoně to bylo "pouze" 6,15/zápas. Žádné jiné mužstvo letos nedokázalo nastřílet tolik branek, jako se povedlo Strojírně. Jubilejní stou branku zaznamenal v 16. kole Šindy do sítě Božolé.

Počet obdržených branek - 63

Také z tohoto pohledu se jednalo o naší nejpovedenější sezonu. V prvním ročníku jsme inkasovali 71-krát, ve druhém 77-krát. V průměru jsme letos obdrželi 3,5 branky na zápas. Lepší byl v tomto ohledu pouze vítěz soutěže Lišov, jehož obrana byla překonána pouze v 59-ti případech.

Nejvyšší výhra – 11:0 Dokov

Dokovu jsme nastříleli v obou vzájemných zápasech 11 branek. Zatímco v prvním souboji jsme neinkasovali ani jednou, ve druhém dokázali Dokovští na naší obranu vyzrát dvakrát. Nejvíc branek v jednom utkání se nám podařilo nastřílet s Netáhly, které skončilo 13:5.

Nejvyšší prohra – 1:8 Lišov

Souboj, který prakticky rozhodnul o mistrovském titulu, nám vůbec nevyšel. Celkově jsme odcházeli poraženi pouze dvakrát (Hojná Voda 3:8 a Lišov 1:8), utkání s pozdějším vítězem ale bylo zcela jistě tím nejhorším, které jsme letos odehráli. Lišov nám nedal absolutně žádnou šanci a poté si pohodlně dokráčel pro vítězství v 1. okresní lize.

Nejlepší střelec – Justin 38 branek

Nejen nejlepší střelec Strojírny, ale nejlepší střelec celé soutěže. Tím se stala s 38 trefami naše hvězdička Justin, který tabulku opanoval prakticky od začátku a vedení dokázal udržet až do samotného konce. A to i přesto, že ho fotbalové povinnosti nepustily do všech utkání.

Největší překvapení – Kašty mladší

Poprvé s naším mužstvem absolvoval kompletní sezonu a se šestnácti trefami byl naším třetím nejlepším střelcem (9. celkově). A to i přesto, že po většinu ročníku nastupoval na postu obránce. Abychom ale jen nechválili, s celkově čtyřmi žlutými (1 v poháru) a jednou modrou kartou byl naším nejtrestanějším hráčem. V příští sezoně proto bude na prvním turnaji chybět, jelikož trest za modrou kartu zněl nekompromisně – 3 utkání.

Nejtrestanější tým – FC Strojírna Honner

Zatímco v přechozích dvou sezonách jsme patřili vždy k těm nejslušnějším celkům, letos jako by se nám všem probudil ďábel v těle. Celkově 23 žlutých a jedna modrá karta včetně poháru je opravdu abnormálně vysoké číslo. Krom již zmiňovaného Kaštyho mladšího tuto statistiku výrazně ovlivnili Fery (5 žlutých), Kašty st. (4 žluté) a Prcek s Vláďou (oba 3 žluté).

Více zde: http://fcstrojirnahonner.webnode.cz/
Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5