POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality


Aktuality


V okresních ligách sálovky uhájili vedení Lišov i Adamov

6.3.2014, 21:02 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V posledním turnaji okresních lig uhájila svá postavení vedoucí mužstva soutěže, i když jim to soupeři rozhodně neusnadnili. Lišov potřetí v řadě obhájil prvenství, když po většinu sezony soupeřil s nadějnými konkurenčními mladíky, kterým byla Strojírna Honner. Adamov, který píše na rozdíl od Lišova svou historii pouze několik let, si pod zkušeným trenérem Jiřím Nárovcem vybojoval právo postupu do vyšší soutěže také vyrovnanými výkony, které ho doprovázely po celou sezonu. I letos skončil na sestupové příčce Dokov a bude doufat, že budou soutěže zredukovány nebo se některá z mužstev nepřihlásí či nereflektují na postup.….. Nejlepšími střelci soutěží se stali Radim Staněk (Strojírna) a Radim Pouzar (Rudolfov). Všechna mužstva zakončí sezonu závěrečným posezením spojeným s předáním cen.

Výsledky:

1. okresní liga

Strojírna Honner – Hojná Voda 8:3 (3:2)
Lošek, Staněk, Lávička 2, O. Kaše, Maruška – Záruba, Němec, ŽK 2:0 (Nedorost, O. Kaše), MK 1:0 (O. Kaše)

T. Sviny – Hojná Voda 7:4 (2:3)
Bahenský 3, Němec 2, Krauskopf, Picek – Gauč, Górny, Němec, L. Šulista

Dokov – Strojírna Honner 2:11 (2:6)
Černý, Šíma – Staněk 7, P. Kaše 3, Maruška

T. Sviny – Lišov 5:6 (3:3)
Bahenský 2, Kačírek, Němec, Picek – O. Mach, Fiktus 2, Grech, Červenka

Doubravice – Dokov 3:1 (0:0)
Červený, Škarda, Šilha - Matoušek

Leges – Lišov 4:5 (1:2)
Winkler, Bez 2 – Červenka 4, Bušta

Netáhla B – Doubravice 4:5 (3:3)
Tříska 2, Matějka, Jaroš – Šilha 2, Hrdlička, Vazač, Škarda

Leges – Božolé B 4:8 (2:3)
Winkler 2, Bez, Fošum – Novák, Toman 3, Novotný, Hanousek, ŽK 1:1 (Fošum – Hanousek)

Izogarant – Netáhla B 4:1 (1:0)
Stropek 3, P. Tibitanzl – Kuna, ŽK 1:0 (Stropek)

Izogarant – Božolé B 1:5 (1:1)
Kaša – Hanousek, Kalina, Novák, Kasper, Klíma, ŽK 1:0 (Tvaroh)

Konečná tabulka:

1. Lišov 14 – 3 – 1 99:59 45
2. Strojírna 14 – 2 – 2 124:63 44
3. Leges 10 – 2 – 6 112:80 32
4. T. Sviny 10 – 2 – 6 103:74 32
5. H. Voda 10 – 0 – 8 113:90 30
6. Božolé B 8 – 2 – 8 87:85 26
7. Izogarant 5 – 3 – 10 63:99 18
8. Netáhla B 5 – 1 – 12 58:91 16
9. Doubravice 4 – 1 – 13 66:115 13
10. Dokov 2 – 0 – 16 49:118 6

Nejlepší střelci: 38 – Staněk (Strojírna), 27 – Winkler (Leges), 26 – Záruba (H. Voda)

Soutěž slušnosti: 1. Doubravice, 2. Dokov, 3. Netáhla B……., 10. Strojírna.

Výsledky:

2. okresní liga

Rudolfov – Demolice B 7:4 (2:2)
Pouzar 3, Novák 2, Vaněček, Zach – Havelec, Matějka 2, ŽK 1:0 (Bohinský)

Tex.Color B – Demolice B 5:3 (2:0)
Bašta 2, Blažek, Tupý, Sulek – Maxa, Matějka, Kropík

Adamov – Rudolfov 14:13 (10:5)
Hric 6, Čapek 3, T. Nárovec 2, Tušl, Pexa, D. Nárovec – Novák 6, Zach 4, Pouzar 2, Bohinský, ŽK 2:0 (Pexa, Tušl)

Tex.Color B – Orth.Med B 7:5 (2:2)
Sulek 4, Novotný, Blažek, Tupý – Švercl 2, Sahan, Jinek, Riegel

Jávři – Adamov 2:3 (0:1)
Bauer, Škarda – Čapek, Pexa, Tušl, ŽK 1:0 (Kaločaj), MK 1:0 (Kaločaj)

Labužníci – Orth.Med B 1:7 (1:3)
Herman – Vojč, Tlapák 2, Pečený, Dvořák, Švercl, ŽK 0:1 (Vojč)

Černý Bez – Jávři 5:7 (2:4)
Tyl, Hubinger 2, Foitl – Škarda 4, Zimandl, Šilha, Bauer

Labužníci – Archeus 1:10 (1:3)
Potůček – Chmátal 4, Pacholík 3, Vansa 2, Vařil

Playmakers – Černý Bez 3:3 (2:1)
Vaniš 3 – Hubinger, Foitl, Tyl

Playmakers – Archeus 4:8 (3:4)
Baloun 2, Vaniš, Skála – Vansa 3, Chmátal 2, Pacholík, Šauer, Vařil

Konečná tabulka:

1. Adamov 14 – 2 – 2 121:66 44
2. Tex. Color B 14 – 1 – 3 121:81 43
3. Rudolfov 12 – 1 – 5 127:104 38
4. Jávři 10 – 0 – 8 89:81 30
5. Orth.Med B 9 – 2 – 7 84:57 29
6. Demolice B 7 – 1 – 10 82:74 22
7. Archeus 6 – 2 – 10 85:95 20
8. Labužníci 4 – 2 – 12 62:109 14
9. Černý Bez 4 – 1 – 13 68:118 13
10. Playmakers 3 – 2 – 13 67:121 11

Nejlepší střelci: 42 – Pouzar (Rudolfov), 36 – Škarda (Jávři), 35 – Hric (Adamov)

Soutěž slušnosti: 1. Tex.Color B, 2. Rudolfov, 3. Černý Bez……., 10. Adamov.

připravil: Luboš Zabilka


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5