FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


NĚKTEŘÍ JSOU VYVOLENÍ ...

4.3.2014, 14:33 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

VV ČFSF vydal Rozhodnutí, ve kterém členům a družstvům Jihočeského kraje pozastavuje činnost v ČFSF. Ačkoliv jsou řádně zaregistrovaní a mají zaplacené členské příspěvky ČFSF na ročník 2013/14.

VV ČFSF ve svém Rozhodnutí uvádí nepravdivé podklady na základě kterých tak účastníci tohoto podivného zasedání rozhodli. Proč podivného? Třeba proto, že se tohoto "sezení přátel M.Semmlera" a hlasování účastnil i člen RaOK V. Valštýn i když Stanovy ČFSF jasně a srozumitelně určují, že to tak nesmí být. To byl ale jen jeden z bodů, ve kterém pánové a dámy, kteří se sešli v zasedačce firmy M.Semmlera porušili platné předpisy ČFSF.
Další „perličkou“ je účast pana Uhlára /rozhodčího CL/, který ač není členem VV /krajského štábu/ Zlína ani členem celostátní komise rozhodčích /KR ČFSF/ přesto na tomto sezení oba tyto orgány zastupoval a hlasoval a hlasoval a hlasoval ...

Je tu ale varianta, že předpisy /Stanovy a Řády ČFSF/ platí jen pro někoho, protože někteří „jsou si rovnější než ti rovní nebo-li jsou vyvolení“ a na ty se to nevztahuje.

A že to tak je, je zřejmé i z toho, že jeden z těch vyvolených, ačkoliv je registrován přes jedno družstvo Jihočeského kraje /konkrétně v družstvu FC Dobravice „Jávři“/ a tudíž mu byla Rozhodnutím VV ČFSF pozastavena činnost jako všem Jihočechům, normálně vykonával funkci delegáta na dvou turnajích Celostátní ligy.

Nebo je ale možné, že tato soutěž /CL/ není registrována pod ČFSF nebo že je vyjmuta z povinností vyplývajících ze stanov a řádů ČFSF.
Potom by nebyl problém, aby si Krejcar jel vydělat penízky z pokladny družstev CL a přitom by se nic neporušilo.

Nebo je možné, že si dodatečně přátelé Milana Semmlera, kteří se tam na tom sezení sešli dodatečne usnesli, že když Jihočechy vyloučí, udělali podvod, a tak to jejich Rozhodnutí zrušili: odvolávám, co jsem odvolal, ruším co jsem odhlasoval.

Nebo si vůbec neuvědomovali, co vlastně odhlasovali /jak například v Děčíně vypráví pan Valštýn/ a potom je k zvážení, jestli to vůbec platí.

Že je tu nějak moc těch ... možná ... nebo .... kdyby?! Bohužel není, protože taková je ve skutečnosti destrukční činnost Milana Semmlera v ČFSF od okamžiku, kdy se stal jejím předsedou!

Luboš Vlnatý
předseda VV Jihočeského kraje


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5