FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


O JEDNOM NEPLATNÉM ZASEDÁNÍ VÝKONNÉHO VÝBORU

28.2.2014, 21:19 | vložil: Jiří Karhánek

Naší další glosu věnujeme poslednímu zasedání Výkonného výboru ČFSF. Je totiž neuvěřitelné, kam je vedení naší federace, které tak moc vyžaduje dodržování předpisů a řádů po ostatních, ochotno zajít. Nejdříve základní informace – stanovy ČFSF uvádí v článku 4 Orgány federace u Revizní a odvolací komise následující:

RaOK volí svého předsedu, který má právo účastnit se jednání VV federace s hlasem poradním. Členové komise se při plnění svého poslání mohou účastnit zasedání všech orgánů federace s hlasem poradním.

Jak je tedy možné, že zasedání ČFSF se 8.2.2014 účastnil a pravidelně hlasoval (za Ústecký kraj) Václav Valštýn, který je zároveň členem RaOK? Těžko říct. Vysvětlení jsou dvě – buď jsou pánové Semmler, Vitásek a další tak moc hloupí nebo si prostě myslí, že si můžou dovolit všechno a všechno jim nakonec projde.

Hlasování pana Valštýna tak znamená, že celé zasedání VV ČFSF je od základu neplatné. Ostatně vedení federace k tomu tak i přistupuje. Jak by totiž bylo možné, že jestliže dle tohoto zasedání mají družstva a členové JČSF pozastavenou účast v soutěžích organizovaných ČFSF, tak člen právě JČSF Ivo Krejcar stále objíždí turnaje celostátní ligy jako delegát. Inu všichni jsme si rovni, někteří jsme si rovnější.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5