FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA a její vítěz CLUB 111

24.2.2014, 20:07 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V neděli v Prachaticích skončila PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA. Na programu bylo finále, které se hrálo na dva zápasy a odehrálo se i utkání o třetí místo. Všechna tři utkání byla velice kvalitní a hrála se opravdu výborná sálovka. Ve finále na sebe narazili obhájce titulu CLUB 111 a TK RUMPÁL B. V prvním finálovém zápase vyhrál Rumpál 5:2, ale ve druhém zápase Club 111 zabojoval a když v posledních vteřinách utkání vstřelil gól na 7:4 a srovnal tak celkové skóre ze dvou zápasů, museli rozhodovat penalty. Lepší nervy měl CLUB 111 a zaslouženě převzal pohár pro vítěze letošní ligy. V utkání o třetí místo se proti sobě postavili mladíci ze STRABAGU LUBRYCO a velmi zkušené mužstvo 1 FC CANDÁT. Strabag vedl už 4:1, ale mladíci jakoby se zalekli velkého úspěchu a nechali soupeře srovnat. Také toto utkání se nakonec rozhodovalo na penalty v nichž byl úspěšnější STRABAG LUBRYCO a získal pro sebe třetí místo. Zde jsou výsledky a komentáře k utkání.

TK RUMPÁL - CLUB 111 5:2 (2:1)
Podle předpokladů začalo utkání opatrně ve snaze neudělat chybu v obraně a nedovolit soupeři skórovat. Postupem času se začal projevovat větší důraz domácích hráčů před brankou, který vedl ke skórování, jejich výkon byl podpořen výborným výkonem brankáře Bauera.

o 3.místo:
1.FC CANDÁT - STRABAG LUBRYCO 4:4 (0:2) na pen.3:4
Hosté vedli v 9 minutě o dvě branky a v klidu kontrolovali zápas. Candát snížil, ale hosté přidali další dvě branky a vypadalo to na rozhodnuté utkání. Candáti jsou ale zkušené mužstvo, začali více napadat soupeře, tlačili se do útoku a hosté nevěděli co hrát. Domácí vyrovnali a šlo se do penalt. V nich domácí hned v první sérii nedali, Strabag se nemýlil a mohl slavit po dvou letech účinkování v lize historický bronz.

CLUB 111 - TK RUMPÁL 7:4 (4:2) na pen.4:3
Začátek utkání byl velmi bohatý na branky, ve čtvrté minutě vedli hosté 1:2 a zdálo se, že míří za titulem. Obhájce titulu Club 111 se však nedal, bojovali, napadali hosty už u jejich branky a odměnou byli góly. V posledních sedmi minutách dokázali smazat tříbrankové manko z prvního zápasu a finále mělo to pravé vyvrcholení, šlo se na penalty. V nich měli pevnější nervy domácí, hosté se dvakrát mýlili a CLUB 111 obhájil titul z loňského roku.