POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA a její vítěz TK RUMPÁL Prachatice

22.2.2014, 18:14 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Dnes 22.2.2014 se v Prachaticích odehrálo finále JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. Utkali se dva velcí favorité TK RUMPÁL Prachatice a TEX COLOR Č.Budějovice. Hrálo se na dvě utkání v nichž dvakrát zcela zaslouženě zvítězil TK Rumpál. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

TK RUMPÁL Prachatice - TEX COLOR Č.Budějovice 5:1 (1:1)
Začátek utkání byl velmi opatrný, obě mužstva se oťukávala a čekalo se na chybu soupeře. Hosté se dostali do vedení v osmé minutě, domácí během tří minut srovnali a začali mít navrch. Ve druhé půli navýšili své vedení až na 3:1, hosté se věnovali více než hře rozhodčím a to Rumpál využil ke vstřelení dalších dvou branek a v pohodě si došel pro první vítězství.

branky: Tesárek 3, Ryšánek, Pravda J. - Rys

TEX COLOR Č.Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice 2:5 (2:2)
Do druhého zápasu šli hosté se čtyřbrankovým náskokem a bylo to znát na jejich hře. Vstřelili první branku, hráli ze zabezpečené obrany a vyráželi k brejkům. Domácí se sice snažili, dvakrát vyrovnali skóre utkání, ale to bylo z jejich strany vše. Druhý poločas již nic nepředvedli a Rumpál mohl slavit titul.

branky: Rys, Jasanský - Šicner 2, Tesárek, Wimberský, Ryšánek

Vítězem JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY 2013/14 se stalo zcela zaslouženě mužstvo TK RUMPÁL Prachatice. Po finále došlo k předání cen z rukou předsedy L.Vlnatého, vítěz dostal pohár, finanční odměnu a mimo jiné i sadu dresů od sponzora ligy JS AGENCY.

Nejlepší střelec: Martin Šicner /TK RUMPÁL/ 30 branek

Nejlepší hráč: Jan Kovačičin /ORTH-MED/

Nejlepší brankář: Patrik Vaculka /DYNAMO JELIMANI/