FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA má za sebou semifinálové boje

16.2.2014, 19:36 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Také JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA má za sebou semifinálové zápasy. K vidění byli velmi vyrovnaná utkání, ale do finálových bojů nakonec postoupili dva velcí favorité tohoto ročníku, TK Rumpál a Tex Color. První dva zápasy skončili remízou, v odvetách pak šťastně vyhrál Rumpál o branku a Tex Color poté už vyhrál jasným výsledkem. Zde jsou výsledky a komentáře delegáta.

FC TEX COLOR Č.Budějovice - ORTH-MED Č.Budějovice 3:3
Obě mužstva předváděla rychlou útočnou hru, která musela potěšit každého diváka, který na zápas přišel. Jelikož bylo utkání vyrovnané jak herně, tak i na brankové příležitosti, byla remíza pro oba aktéry zasloužená.

TK RUMPÁL Prachatice - FK BIZONI Č.Budějovice 5:5
Favorizovaný Rumpál začal utkání ospale. Toho využili Bizoni, kteří skórovali z rychlých protiútoků a vyhráli první poločas. S přibývajícím časem, přibývala nervozita a utkání bylo plné tvrdých osobních soubojů. Rumpál postupně zápas otočil ve svůj prospěch. Bizonům však patřil samotný závěr, kdy po velikém tlaku donutili soupeře chybovat a vlastní brankou v poslední minutě utkání vyrovnat.

ORTH-MED Č.Budějovice - FC TEX COLOR Č.Budějovice 3:7
Ve druhém utkání už hostující TEX COLOR neponechal nic náhodě. Důsledná obrana dovolila soupeři skórovat až po polovině druhého poločasu a to byl klíč k úspěchu. Navíc se dařilo i kreativnímu útoku, který vytvářel od úvodu utkání dostatečný náskok. Soupeř dokázal jen korigovat brankové skóre.

FK BIZONI Č.Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice 5:6
I ve druhém utkání zaskočili domácí Bizoni favorita nasazením a bojovností a když se začali prosazovat i střelecky, vypadalo to, že dojde k překvapení. Domácí vedli už rozdílem tří branek. Zkušení hráči Rumpálu postupně přebírali iniciativu a i díky čtyřem brankám Tesárka vývoj zápasu otočili. Snížení na rozdíl jednoho gólu přišlo pro Bizony až 20 sekund před závěrečným hvizdem a to bylo na změnu vývoje utkání příliš pozdě.

Finále je na programu v sobotu 22.2. v Prachaticích. Hraje se na dva zápasy.
10:00 TK RUMPÁL - TEX COLOR
11:00 TEX COLOR - TK RUMPÁL


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5