FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

Čtvrtfinále PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY

11.2.2014, 17:23 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

V Prachaticích se v sobotu odehrálo čtvrtfinále PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY. Hrálo se systémem na dva zápasy. Podle předpokladů všichni favorité splnili svůj úkol a postoupili de semifinálových bojů. To je na programu v sobotu a mužstva si to rozdají opět na dvě utkání. Zde jsou výsledky a komentáře.

1.FC CANDÁT Prachatice - SOKOL Lhenice 3:1
Výsledek napovídá tomu, že utkání bylo velmi vyrovnané. Domácí byli efektivnější v proměňování šancí, hosté se více soustředili na výkony rozhodčích a tak Candáti slavilli první vítězství.

CLUB 111 - FC Norton 5:1
Hosté odehráli velmi vyrovnaný první poločas, ve kterém k jejich smůle dostal branku na 2:1 v poslední minutě. Druhá půle byla již v režii loňského vítěze, který si do druhého zápasu odnesl čtyřbrankový náskok.

SOKOL Lhenice - 1.FC CANDÁT Prachatice 2:5
První půle byla velmi vyrovnaná, žádné z mužstev si nevytvořilo viditelnou převahu. Lhenice ve druhé půli museli hru více otevřít , aby smazali manko z prvního utkání, ale to bylo něco pro Candát, který z brejků navyšoval skóre a po zásluze postoupil mezi nejlepší čtyři.

FC Norton - CLUB 111 2:5
V prvním poločase byla hra velmi vyrovnaná herně i výsledkově, nutno podotknout, že Norton nastřelil čtyři tyče a kdovíjak by utkání probíhalo. Club si poté utkání pohlídal a třemi brankami utkání rozhodl.

SK STRABAG LUBRYCO - FC Zbytiny 11:3
Strabag od první minuty plnil roli favorita, navyšoval skóre a nebylo pochyb o tom, kdo postoupí do finálové čtyřky.

TK RUMPÁL B - 1.FC Chroboly 13:5
Rumpál nepřipustil v zápase žádnou blamáž. Ve třetí minutě vedli již o tři góly a nenechával nikoho na pochybách kdo postoupí. Do druhého zápasu šel s luxusním náskokem.

FC Zbytiny - SK STRABAG LUBRYCO 0:12
Utkání se hrálo po celou dobu v režii favorita utkání Strabagu, který ve velké pohodě dokráčel k vysokému vítězství a prvnímu postupu do finálové čtyřky.

1.FC Chroboly - TK RUMPÁL B 5:15
Také ve druhém čtvrtfinále nebylo pochyb o postupujícím, Rumpál si celý zápas pohlídal, v klidu potrénoval a bez problémů je mezi čtyřma.