FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


DALŠÍ ATAK MILANA SEMMLERA NA JIHOČESKÝ KRAJ

4.2.2014, 10:11 | vložil: Jiří Karhánek

Už dlouho píšeme, že Milana Semmlera, předsedu ČFSF, krajské soutěže nezajímají. Byť sliboval, že pod jeho vedením budou soutěže v krajích vznikat, je to přesně naopak a v podstatě ve všech s výjimkou našeho dochází k úbytku družstev. Nebo jsou přijímány kraje pochybné jako Královéhradecký, o němž jsme už psali a u nějž pořád nevěříme, že se v něm nějaké soutěže společné se sálovým fotbalem hrají. Celostátní liga se Semmlerovi sype pod rukama, zbylo v ní 10 družstev a vycpávat jí příští sezónu opět nějakými vegasy by asi nebylo dobré.

A tak jediný zájem projevuje Semmler pouze o kraj Jihočeský. Ale ne aby ho posílil. Naopak. Jeho cílem je pomstít se Luboši Vlnatému za kritiku práce vedení ČFSF a náš kraj oslabit. Milan Semmler totiž kolem sebe nesnese opravdové osobnosti. Obklopuje se absolutně neschopnými lidmi, kteří ho nemůžou nijak ohrozit. Proto mu náš kraj vadí. Je to sice absurdní, ale takto opravdu vypadá likvidace sálového fotbalu v České republice. Tj. nevšímat si krajů, kterým buď počet družstev klesá (Plzeň, Ústí, Praha) nebo mají jediný tým (Liberec, Brno, Severní Morava). To jsou kraje, které Milanu Semmlerovi vyhovují. Naopak pokud nějaký kraj dlouhodobě šlape, pak je potřebné se mu pořádně podívat na zoubek.

Nejnověji chce Semmler vyloučit Jihočeský kraj z ČFSF kvůli jeho stanovám (kolikátý už je to Semmlerův pokus a kolikátý zástupný důvod, jak se zbavit Luboše Vlnatého?). Poté pak obratem hned přijmout nový Jihočeský kraj složený ze zástupců okresu České Budějovice. Sálovka tak přijde o dalších 10 – 15 družstev, opět se sníží její potenciál, což bude jen a jen vyhovovat konkurenci Futsalu FIFA. Nebo že by to byl ten pravý Semmlerův cíl? Zdá se, že v Českých Budějovicích jsou lidé, kteří jsou na tento okamžik natěšeni. A to zcela jistě včetně vrchního patolízala Iva Krejcara, který je pro změnu z Hluboké nad Vltavou. Otázka je, zda vědí, komu se vlastně upisují a co je čeká. Minimálně někteří by to ale tušit měli!


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5