FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA má za sebou čtvrtfinále

2.2.2014, 20:38 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Základní část JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY skončila a tak soutěž pokračovala v sobotu v Č.Budějovicích čtvrtfinálovými zápasy. Hrálo se na dva zápasy a favorité svou úlohu splnili. Možná se nečekal postup Bizonů přes nováčka Božolé, ale Bizoni měli poslední kola stoupající formu, což potvrdili ve čtvrtfinálových zápasech. Zde jsou výsledky a komentáře delegátů.

ORTH-MED Č.Budějovice "A" - SK STRABAG LUBRYCO 7:4
Favorit utkání domácí mužstvo začalo aktivně a nepouštělo hosty do žádné kombinace. Proto první poločas vyhráli bez problémů 5 : 0. Druhý poločas za hosty během šesti minut vsítil Bednár 3 góly a zdálo se, že hosté dokáží ještě své utkání zdramatizovat, ale to si domácí pohlídali a vyhráli s rozdílem tří branek.

ŽP BOŽOLÉ Č.Budějovice - FK BIZONI Č.Budějovice 4:6
Ve čtvrtfinále se utkaly dvě mužstva sousedící v tabulce vedle sebe po základní části soutěže. Proto se čekal vyrovnaný boj o postup do semifinále. Lépe začali domácí, kteří již v 8. minutě vedli 3 : 0, a to je zřejmě uspokojilo a začali dělat chyby, které jim byly osudné. Do přestávky hosté stačili ještě vyrovnat. Druhou půli začali hosté náporem, kde získali dvoubrankové vedení, a to udrželi až do konce utkání.

FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - DYNAMO JELIMANI Vimperk 8:2
Hosté asi postup nevzali vážně a podle toho vypadal celý zápas. Domácí hráli to, co potřebovali a jednoznačně zvítězili.

SK STRABAG LUBRYCO - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 5:13
Hosté nastupovali do odvety s třígólovým náskokem, proto hráli uvolněně a v klidu. Domácí neměli co ztratit, a proto bojovali o co nejlepší výsledek. Tomu odpovídal první poločas utkání, ve kterém kdyby domácí proměnili své šance, mohli klidně i vyhrát. Jenže druhý poločas z pohledu domácích byl katastrofální a proto prohráli takovým rozdílem.

FK BIZONI Č.Budějovice - ŽP BOŽOLÉ Č.Budějovice 7:5
Domácí mužstvo mělo z předchozího utkání náskok dvou branek. Proto začali s obrannou taktikou a čekali na chyby hostů. Ti dokázali chybovat v prvním poločase třikrát, a proto domácí celek šel do druhého poločasu s luxusním náskokem. Jenže hosté v druhém poločase přidali na výkonnosti i na tvrdosti, a proto začaly v utkání padat karty, ale domácí svůj zápas již dokázali dotáhnout do vítězného konce.

TK RUMPÁL Prachatice - DEMOLICE Č.Budějovice "A" 7:3
Do čtvrtfinále nastoupil vítěz základní části proti poslednímu postupujícímu mužstvu. Domácí hned od začátku diktovali tempo a nebylo pochyb o tom, kdo tento zápas vyhraje.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" 7:13
Domácí vědomi si vysoké prohry z prvního utkání zahájili zápas bez jakýchkoliv zábran, vrhli se na svého soupeře a snažili se dohrát soutěž se vztyčenou hlavou. I když opět vysoko prohrávali, bojovali až do posledních minut.

DEMOLICE Č.Budějovice "A" - TK RUMPÁL Prachatice 3:14
Obě mužstva již hrála utkání, v kterém prakticky o nic nešlo, o vítězi bylo již rozhodnuto, a proto útočníci měli navrch nad obranou. Hostujícím se herně i střelecky dařilo lépe.