OKRESNÍ LIGA v Prachaticích a její výsledky

27.1.2014, 20:35 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

OKRESNÍ LIGA v Prachaticích si předehrávala poslední kolo a tak na programu byly pouze čtyři utkání. Zde jsou výsledky a komentáře.

CLUB 111 - 1.FC CANDÁT 2:5
Ve vyrovnaném utkání dobré úrovně rozhodla velmi dobrá taktika, zabezpečená obrana a rychlé brejky hostujícího klubu, kteří je dokázali proměnit. Je třeba vyzdvihnout brankáře obou mužstev.

TK RUMPÁL B - SOKOL Lhenice 5:5
V rychle hraném utkání s nesčetnými šancemi na obou stranách neustále vedli domácí. Hosté vždy stačili srovnat skóre a jejich poslední gól padnul v poslední minutě a tím získali zasloužený bod.

1.FC Chroboly - SK STRABAG LUBRYCO 2:23
V utkání si favorizované mužstvo SK STRABAG rychle vytvořilo náskok, který do poločasu navýšilo na 2:11. Domácí i ve druhé půli hráli odevzdaně a nakonec prohráli vysoko 2:23.

FC NORTON - FC Zbytiny 8:1
Díky lepší koncovce se domácí dostali do poločasového vedení o čtyři branky. Hosté se pokoušeli ve druhé půli s výsledkem něco udělat, ale domácí podržel gólman a ještě stačili skóre zápasu navýšit.