POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Sálovkářům v Českých Budějovicích nadále vévodí Lišov.

21.1.2014, 16:21 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Hlubocká základní škola přivítala po oba uplynulé víkendové dny opět okresní sálovkáře. V nejvyšší okresní soutěži se v sobotu zmenšil náskok vedoucího Lišova, který v dramatickém utkání výborné úrovně remizoval s Legesem, nicméně stále drží jako jediný celek v soutěži neporazitelnost. V zápase týmů z chvostu tabulky překvapila vysoká výhra Netáhel. V nedělní repríze loňského finále okresního poháru obhájil prvenství celek Lišova, tři mužstva si zajistila účast na finálovém turnaji krajského poháru v Prachaticích, který bude v neděli 9.2. Již tento víkend však pokračují mílovým tempem obě okresní ligy, v sobotu v hale Na Sádkách (1. OL, 7:45) a v neděli na Hluboké (2. OL, 8:00)

Výsledky 1. okresní liga:

Netáhla „B“ – Božolé „B“ 3:5 (2:3)
Pecha, Dvořák, Tříska – Klíma 2, Račák, Kasper, Choboda

Doubravice – Netáhla „B“ 2:7 (2:5)
Kolář, Fodora – Dvořák 4, Tříska 2, Berit, ŽK 0:1 (Pecha)

Božolé „B“ – Izogarant 2:2 (2:1)
Klíma 2 – Tvaroh, Mareš, ŽK 0:1 (Tvaroh), MK 0:1 (Tvaroh)

Strojírna Honner – Doubravice 8:4 (4:2)
Lávička 4, O. Kaše, P. Kaše, Maruška, Staněk – Škarda 3, Vazač

Izogarant – Lišov 3:7 (1:2)
Květoun, Stropek, Týmal – Hlas, Fiktus, Grech 2, O. Mach, ŽK 1:0 (Janoušek)

Strojírna Honner – Dokov 11:0 (5:0)
Staněk 5, Lávička 3, Maruška 2, P. Kaše, ŽK 1:2 (Lošek – Rudolf, Weinreb), MK 0:1 (Rudolf)

Lišov – Leges 5:5 (3:3)
Hlas, Grech 2, Bušta – Pecka 3, Kramář, Fošum, ŽK 2:1 (Kučera, Hlas – Jeřábek)

T. Sviny – Dokov 4:2 (2:0)
Husa, Kolář 2 – Trost, Tácha

Leges – Hojná Voda 9:5 (2:3)
Kadlec, Winkler 3, Pecka 2, Janovský – Záruba 2, Dunaj, Gauč, Němec, ŽK 0:1 (Záruba), MK 0:1 (Gauč)

Hojná Voda – T. Sviny 4:5 (0:2)
Záruba 2, Górny, Dunaj – Picek 3, Kolář, Bárta, ŽK 1:0 (Górny)

Tabulka:
1. Lišov 7 – 3 – 0 53:29 24
2. Strojírna 7 – 2 – 1 68:35 23
3. Leges 6 – 1 – 3 61:45 19
4. T. Sviny 6 – 1 – 3 59:37 19
5. Božolé „B“ 6 – 1 – 3 51:42 19
6. H. Voda 4 – 0 – 6 54:57 12
7. Izogarant 3 – 2 – 5 37:54 11
8. Doubravice 2 – 0 – 8 29:41 6
9. Dokov 2 – 0 – 8 28:62 6
10. Netáhla „B“ 2 – 0 – 8 34:69 6

Českobudějovický pohár – finálový turnaj:
Semifinále:

Leges – Archeus
první utkání: 2:3 (2:2) Vítovec 2 – Pacholík 2, Beneda
druhé utkání: 6:1 (2:1) Winkler, Kadlec 2, Vítovec, Jeřábek – Beneda

Lišov – Strojírna Honner
první utkání: 3:1 (1:0) O. Mach, Fiktus, Červenka – O. Kaše, ŽK 0:2 P. Kaše, Radouch)
druhé utkání: 2:3 (1:1) J. Mach, Bambule – Lávička 2, Maruška, ŽK 1:0 (O. Kaše)

O 3. místo:
Strojírna Honner – Archeus 5:2 (2:0) Lávička, Zvánovec 2, Maruška – Lysina 2, ŽK 1:1 (P. Kaše – Chmátal)

Finále:
Lišov – Leges 5:3 (3:1) Dvořák 3, Červenka 2 – Winkler 2, Kadlec

Konečné pořadí: 1. Lišov, 2. Leges, 3. Strojírna Honner, 4. Archeus, 5. Labužníci, 6. Playmakers, 7. Doubravice, 8. Izogarant.

Připravil: Luboš Zabilka


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5