FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Strojírna Honner získala šest bodů ....

21.1.2014, 12:04 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

První víkendový úkol splněn, Strojírna získala šest bodů
V sobotu 18.1. pokračovala 1. Oblastní liga dalším dvoukolem, ve kterém na naše mužstvo čekala mužstva Doubravice a Dokovu. V sestavě Strojírny se poprvé v letošním ročníku představil také brazilský internacionál Maninho, který ukázal, že ze svých brazilských kousků a triků nic nezapomněl a třemi brankami pomohl Strojírně k zisku důležitých šesti bodů.

FC Strojírna Honner - FC Doubravice "A" 8:4
banány: Romario 4, Maninho, Kašty st., Kašty ml., Justin

S Doubravicí jsme letos změřili síly již potřetí a opět se proti nám postavila pouze pětice hostujících hráčů plus gólman. Pětici hráčů jsme však měli před úvodním hvizdem k dispozici také my, naštěstí v průběhu první půle dorazili Šindy a Justin a sedmička statečných tak mohla jít na věc. Tou dobou už byl výsledek 4:2 pro nás, ale o tom až později..Úvod utkání patřil nám, když jsme se po brankách Kaštyho mladšího a Maninha ujali vedení 2:0. Poté si vzali slovo hosté, kteří udeřili dvakrát v rychlém sledu a začínalo se opět od nuly. Svůj střelecký účet dnešního dne pak otevřel dvouma kouskama Romario, ve druhé půli zvyšoval Kaštan senior již na 5:2 a bylo prakticky rozhodnuto. K dalšímu průběhu už toho není moc co napsat, snad jen, že jednou se prosadil také Justinek, jenž i přesto nebyl spokojen a svou frustraci z toho, že má letos na kontě "pouhých" 19 branek, dával svým čertíkovským výrazem najevo všude, kam se podíval. Nicméně my, všichni ostatní, jsme si užívali radost z prvního dnešního vítězství. Závěrem je potřeba ještě zmínit aktivitu obránce Ferencvároše, který svými útočnými výpady připravil pro své spoluhráče hned několik branek tzv. "do prázdný".

FC Strojírna Honner - Dokov 11:0
banány: Justin 5, Romario 3, Maninho 2, Kaštan st.

Utkání s Dokovem jsme se malinko obávali, neboť v loňském ročníku nás, i přesto, že do utkání vstupovali jako outsider, dokázali poměrně přesvědčivě porazit. Po úvodních pár minutách se ukázalo, že naše obavy byly zbytečné. Střelec dne Romario tam totiž poslal tři rychlý kousky a my vedli 3:0. Tento mladíček z Lipí tak za dnešní den nasázel sedm branek a s celkovým počtem 13-ti nastřílených branek se zařadil mezi nejlepší střelce soutěže. Ale.....v tomto utkání byl přesto zastíněn druhým mladíčkem a to Justinem Bieberem. Ano, je to tak, tento vzrůstem neveliký, ale fotbalovým umem velikán nasázel hned pět branek a rázem byl ta tam ten malý, zamračený čertík z prvního zápasu. Naopak! Hráč s obrovskou vlnou na hlavě rozdával úsměvy na všechny strany, najednou byl samá srandička, jako by právě rozbalil jeho vysněný vánoční dárek! Když už to vypadalo, že si Prcek splní jeho vysněný letošní cíl - vychytat nulu, zahrál ve vápně starší z Kaštanů rukou a nekompromisní sudí neváhal nařídit pokutový kop. Jenže Prcek si řekl, že pro nulu udělá maximum a tak do dělovky hostujícího hráče neváhal nastavit vlastní hlavu a protože gólem neskončila ani následná dorážka, mohl náš čaroděj slavit! Hosté se totiž do statistik zapsali již pouze modrou kartou, my naopak pár branek ještě přidali a bylo hotovo. Stínem utkání je žlutá karta pro Feryho, který si bohužel neumí pohlídat střídání a zítra nám bude v prvním utkání Poháru nám chybět!

Sestava dne: Prcek – Fery, Kašty ml., Šindy – Kašty st., Justin, Romario, Maninho

Více fografií najdete na: http://kevin666.rajce.idnes.cz/5._turnaj_18.1/

Více zde: http://fcstrojirnahonner.webnode.cz/


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5