PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA a její další kolo

20.1.2014, 20:08 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - V neděli se v Prachaticích odehrálo další dvoukolo PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY. K vidění byli velmi zajímavé zápasy, Chroboly sahali po senzaci s Clubem 111, zatímco suverénní Rumpál se protrápil k vítězství s Nortonem, toto všechno přineslo další kolo sálovky. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

SOKOL Lhenice - FC Zbytiny 8:2
V úvodu utkání byli Zbytiny vyrovnaným soupeřem, v průběhu utkání se ale domácí rozehráli a dokázali své šance proměňovat.

1.FC CANDÁT - FC Zbytiny 6:2
Zbytinští v první půli houževnatě bránili, domácí se jejich hře přizpůsobili a byla z toho nemastná - neslaná sálovka. Kdyby Zbytiny své šance proměňovali, mohlo se zrodit velké překvapení.

SOKOL Lhenice - SK STRABAG LUBRYCO 6:5
Výborný zápas, domácí se dostali do vedení o tří branky, hosté dokázali otočit stav utkání na 4:5, ale přišla velká nedisciplinovanost a domácí pět vteřin před koncem strhli vítězství na svou stranu. Zápasu by slušela remíza.

1.FC CANDÁT - SK STRABAG LUBRYCO 5:8
Strabag měl výborný nástup do utkání a během sedmi minut vedl 3:0, celý poločas hrál výborně a hladce vyhrál půli o pět branek. Ve druhé půli přišlo sebeuspokojení, Candáti snížili na rozdíl dvou branek, ale hosté přidali branku a zajímavý zápas vyhráli.

CLUB 111 - 1.FC Chroboly 6:5
Hráči Clubu svého soupeře zřejmě podcenili, nakonec měli plné nohy práce, aby toto utkání dovedli do vítězného konce. Za předvedenou bojovnost by si hosté určitě bod zasloužili.

TK RUMPÁL B - 1.FC Chroboly 10:2
Svěřenci trenéra Turka neponechali nic náhodě a v tréninkovém tempu si dokráčeli k pohodovému vítězství.

CLUB 111 - FC NORTON 4:1
V první půli Norton pozorně bránil a hrozil z protiútoků. Své šance však nevyužil a tak byl stav v poločase o dva góly. Obraz hry se nezměnil ani ve druhé půli, domácí dobývali branku soupeře a až ke konci utkání rozhodli o svém vítězství.

TK RUMPÁL B - FC NORTON 6:4
Ani v posledním utkání dne to neměl favorit jednoduché. Ujal se sice vedení ale hosté stačili do poločasu snížit. Těsne po půli hosté stav srovnali. Rumpál do samého závěru vedl o jednu branku, ale v nervozním utkání již náskok udržel a pět vteřín před koncem stav pečetil.

8.1.FC Chroboly 11 0 0 11 35:120 0

Podrobnosti o všech odehraných utkáních najdete v úseku Výsledky - Okresní soutěže 2013/14 - PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA - rozlosování, kdy "kliknutím" na vybrané utkání se zobrazí průběh utkání, střelci branek, udělené karty, kdo utkání řídil a stručný referát o utkání.