FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


TUPÁ POMSTA JOSEFA SOUKENÍKA

1.1.1970, 01:00 | vložil: Jiří Karhánek

Že to s IQ ligové komise nebude slavné, bylo dávno jasné. Případ družstva AC Vegas ale ukazuje, že pět členů LK dá dohromady sotva IQ jednoho průměrného člověka. Pro pořádek – nezastáváme se týmu AC Vegas – zastáváme se principu, že rozhodování má probíhat na základě daných pravidel – v tomto případě tedy propozic Celostátní ligy. Ty mluví jasně a stanovují následující pokuty:

ZRUŠENÉ UTKÁNÍ 10 000 Kč
NEDOHRANÉ UTKÁNÍ 5 000 Kč
KONTUMACE UTKÁNÍ 5 000 Kč
NEDOSTAVENÍ SE DRUŽSTVA K UTKÁNÍ 15 000 Kč

Kde si tedy LK a pan Soukeník nejdříve (při nedostavení se družstva AC Vegas na turnaj ve Slavičíně) vycucali pokutu 6 000 Kč za „nenastoupení k utkání“ (žádný takový prohřešek v sazebníku pokut není a není tam ani uložená výše pokuty), není jasné. Omezenost už tady zvítězila. Ale to nestačilo. Poté, co se lidé z hradeckého kraje rozhodli kritizovat pány Prokeše, Vitáska a další, postihl je další flastr. Tentokrát 50 000 Kč za „vyloučení ze soutěže“. Ano, opravdu za „vyloučení ze soutěže“. Můžeme k tomu konstatovat tři poznámky:

1. Tento akt je evidentní pomstou panu Hrubešovi a spol. Je to zároveň výhrůžka všem členům ČFSF – nevystrkujte hlavu nebo si na vás došlápneme. To, že pokuta přišla den poté, co jsme na našem webu zveřejnili vyjádření pana Hrubeše (jakkoli na něj máme svůj názor), mluví za vše.

2. Ligové komisi v zájmu zvýšení příjmů ČFSF doporučujeme vyloučit alespoň ještě 5 celků – hodí to pěkných 250 000 Kč. Samozřejmě ale ne ty, které mají v LK zastoupení.

3. LK a pan Soukeník můžou doufat, že si pan Hrubeš nenajme právníka (stačí průměrný) a ČFSF nezažaluje. Protože pokud to udělá, může se stát, že federace příjmy z pokut bude opravdu potřebovat – minimálně na uhrazení soudních výloh.

Shrnuto a podtrženo, v Ligové komisi nesedí jen 5 hlupáků, ale zároveň pomstychtiví lidé, kteří nesnesou jiný než vlastní názor. Celostátní ligu tak čekají opravdu krušné časy.Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5