JS AGENCY JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA má za sebou pokračování

13.1.2014, 19:49 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Ve Vimperku a Českých Budějovicích měla JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA své další pokračování, hrálo se 11 a 12 kolo. Velkým překvapením je porážka dosud suverénního Rumpálu s Orth-Medem, k vidění byli vysoké výhry Tex-Coloru a dva debakly Strabagu. Zde jsou kompletní výsledky a komentáře delegátů.

FC TEX COLOR Č.Budějovice - DEMOLICE Č.Budějovice 14:4
Od první chvíle bylo zřejmé, že se jedná o utkání týmů z odlišných stran tabulky. TEX COLOR byl od první chvíle aktivnější, ale branky se dočkal až v 8. minutě. DEMOLICE se dostávala před branku soupeře velmi zřídka a její pokusy z větší vzdálenosti končily vedle. Vysoké prohře nezabránil ani svým skvělým výkonem brankář DEMOLICE Vařák.

FC TEX COLOR Č.Budějovice - ZSO Hluboká n./Vltavou 12:4
Stejně jako v předešlém utkání i zde byl TEX COLOR papírově silnější soupeř. Skóre otevřel lehkou střelou k tyči domácí Sláma Tomáš. Ve 4. minutě byl blízko vyrovnání hostující Vondroušek, ale jeho střela těsně minula branku. Domácí brankář bleskově rozehrál a i díky této rozehrávce zvýšili domácí na 2:0. Hostům se povedlo snížit v 7. minutě, krásnou střelou z voleje. Od této chvíle začal TEX COLOR potvrzovat roli favorita, využíval chyb soupeře a výsledek odpovídá tomu, co bylo k vidění na hřišti.

DEMOLICE Č.Budějovice - ZSO Hluboká n./Vltavou 7:5
V tomto utkání se potkaly dva vysoko poražené týmy z předešlého utkání. V zápase šlo o osmé místo zaručující účast v play-off. Hosté se sice hned na začátku dostali do vedení, ale jinak po celý zápas jen dotahovali těsný výsledek a domácí i díky tomu získali tři důležité body.

SK STRABAG LUBRYCO - TK RUMPÁL Prachatice 2:10
V utkání dvou prachatických týmů měl domácí Strabag dvě vyložené brankové příležitosti, které ovšem neproměnil a následně inkasoval dvě branky. Podařilo se mu sice utkání vyrovnat, ale hostující Rumpál využil dalších chyb v domácí obraně a zbytek utkání střelecky a herně ovládl.

ORTH-MED Č.Budějovice - SK STRABAG LUBRYCO 10:2
Domácí ORTH-MED splnil úlohu favorita a do utkání vstoupil velmi aktivně. Vytvořil si pětibrankové vedení na které nedokázal Strabag odpovědět. V závěru utkání předvedli domácí střeleckou exhibici a vysoko zvítězili.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FK BIZONI Č.Budějovice 5:4
Velmi vyrovnané utkání, kde nebylo skóre větší než o dvě branky. Nakonec se štěstím vyhráli domácí, když hosté v poslední minutě neproměnili trestný kop.

FK BIZONI Č.Budějovice - ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 5:7
V sedmnácté minutě vedli domácí už 5:1 a zdálo se že zápas mají ve svých rukou. Po vyloučení vedoucího mužstva Bizonů domácí přestali hrát, přišlo vyloučení dalšího hráče a hosté se chytili šance, otočili zápas ve svůj prospěch. Zápas měl smutnou dohru, přišlo napadení rozhodčího a tím pádem předčasné ukončení zápasu. O výsledku rozhodne STK.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 6:3
Hosté sice vedli o jednu branku,ale od té doby domácí přidali a čtyřmi brankami v řadě otočili výsledek. Poté si v klidném tempu udržovali až do konce tříbrankový náskok, přestože soupeř bojoval o lepší výsledek až do konce utkání. Velmi dobře chytal domácí brankář Vaculka.

ORTH-MED Č.Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice 4:1
V utkání hraném ve vysokém tempu došlo k překvapení,když dosud neporažený lídr soutěže Rumpál, podlehl domácímu ORTH-MEDu a ztratil tak první body. ORTH-MED předčil soupeře dobře fungující obranou a hlavně proměňováním šancí.