POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

Dohrávané kolo zkompletovalo tabulku v Prachaticích

12.1.2014, 09:03 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Dohrávané kolo PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY nám zkompletovalo tabulku. Na pořadu byli čtyři utkání. První pozici udržel TK Rumpál B, který deklasoval Sokol Lhenice, na druhém a třetím místě jsou mladíci ze Strabagu a Club 111. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

FC ZBYTINY - FC NORTON 1:4
Tento zápas mužstev ze spodku tabulky byl spíše urputným bojem než hezkým futsalem. Hosté byli více agresivní v zakončení a díky tomu a svému odhodlání získali tři body do tabulky.

SK STRABAG LUBRYCO - 1. FC CHROBOLY 10:3
Tento zápas měl od první minuty jasného favorita,už první poločas rozhodl,kdy domácí vedli 5:2. Druhý poločas si v poklidném tempu hráči Strabagu pohlídali.

SOKOL LHENICE - TK RUMPÁL B 2:9
Tento zápas měl až nečekaně hladký průběh, hosté neměli se Lhenicemi žádný vetší problém a jasně zvítězili, potvrdili tím roli lídra tabulky.

1.FC CANDÁT - CLUB 111 3:5
V tomto utkání mužstva předváděla pěkné kombinace a CLUB 111 si po většinu zápasu lámal zuby na výborném brankáři Suchém, ale i přesto si CLUB 111 dokázal zajistit tři body ve svůj prospěch.