FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


OSVÍCENÍ PÁNŮ KREJCARA A VITÁSKA

11.1.2014, 13:48 | vložil: Jiří Karhánek zobrazit foto

Je to tady, pánům Krejcarovi a Vitáskovi to v hlavách konečně secvaklo. Chytrému napověz, hloupého trkni, praví známé přísloví. Co ale spadlo na hlavu pana místopředsedy Vitáska, že mu v ní začalo blikat, je těžké říci. Zároveň je jisté, že jde stále pouze o blikání a v žádném případě o světlo. Připomínám, že jsme na tento web napsali:

“Všem bychom ale rádi doporučili, aby se trochu zamysleli nad tím, jaké kraje do ČFSF přicházejí. Že u Hradeckého kraje půjde o pochybnou záležitost, to měl předseda STK tušit už před půl rokem. Stejně jako odpovědět si na otázku, proč se asi AC VEGAS Hradec Králové snaží tak urputně držet v Celostátní lize. Vzhledem k tomu, že na to stačí inteligence houpacího koně, mělo by se to zmiňovaným pánům podařit.“

Samozřejmě, v tabulkách, které prezentuje královehradecký kraj, je tolik jasných chyb, že se až člověk diví, že můžou už půl roku bez povšimnutí viset na stránkách ČFSF (co asi pouze nepřekvapí, že je ochotně zkopíroval do aktualit webu ČFSF Petr Koseček). Jenom pro zajímavost, vítězem krajské ligy se stal tým Vegas Hradec Králové (ano, stejný tým, který v devíti zápasech letošní CL obdržel 136 branek). V sedmi zápasech zvítězil, jeden prohrál. To ale vše při skóre 7:4, což znamená, že sedmkrát (!) musel zvítězit 1:0, v osmém zápase odešel poražen 0:4. Tedy ne, že by to nebylo možné, ale kdo někdy hrál sálový fotbal, ví, že je to krajně nepravděpodobné. Zvláště, když úplně stejného skóre dosáhl vítěz baráže o krajskou ligu. Tak bychom mohli pokračovat. Když už nám to ale Ivo Krejcar v diskuzi na webu ČFSF ve velkém stylu sděluje, mohl by nám také vysvětlit, proč jako předseda STK nekonal už v době, kdy byl Královehradecký kraj do ČFSF přijímán.

Není to ale tak, že by na vině byl jen hradecký kraj. To proto, že někdo musel lidi z tohoto kraje kontaktovat a do ČFSF přivést. Kdopak to asi byl? Je zajímavé zapátrat v archívu ČFSF, kolik kolem nového kraje bylo slávy. Proč už tehdy neupozornil pan Vitásek nebo Krejcar (který, když jde o náš kraj, upozorňuje na každou drobnost) na podivnost tamních soutěží, ze kterých mj. i vzešel tým Vegas pro Celostátní ligu. Kdo nabídl tomuto celku účast v Celostátní lize? Jak je dokonce možné, že pan Hrubeš má přístup do aktualit webových stránek ČFSF?

Stejně tak platí, že sport, který hrají v Hradci mládežníci, určitě není sálový fotbal. O podivných výsledcích ani nemluvě. Nějaké děti si asi šly zaběhat do tělocvičny a pravděpodobně přitom kopaly do míče a střílely na branku. Výsledky si ale dle všeho potom někdo vycucal z prstu. Co je ale úplně zarážející, je fakt, že se tato soutěž hraje pod hlavičkou ČFSF. Řekne nám někdo, jak je to možné? Připomínáme, že se jedná o akci, která je dotována z veřejných prostředků. Takových otázek je celá spousta. Mezi ty nejděsivější patří: proč tak za každou cenu Vegas Hradec Králové usiloval o setrvání v CL i pro příští sezónu i přesto, že na ni neměl ani hráčsky, ani organizačně? Proč jakýsi Petr Řezníček obesílá kraje s otázkou na kvalifikaci o CL, a to jménem klubu Škoda Hradec Králové, když je tentýž člověk evidovaný na stránkách celku Vegas Hradec Králové jako člen jeho managementu.

Zároveň platí, že za příchod nových krajů odpovídá předseda a místopředseda federace, panu Vitáskovi proto doporučujeme konat, nikoli se vyžívat v jeho oblíbené disciplíně, tj. blábolení v internetové diskuzi! A konat v tomto případě asi opravdu znamená odstoupit, protože skandál s dalším krajem bude pravděpodobně opravdu kolosální.

P.S. O vysvětlení některých věcí jsme požádali představitele jak týmu Vegas Hradec Králové, tak Královéhradeckého kraje. Na odpovědi, které by řadu věcí mohly osvětlit, stále čekáme.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5