POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Kam o víkendu na futsal

9.1.2014, 17:40 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Blíží se víkend, který bude opět plný futsalu a tak předkládáme kompletní program na sobotu a neděli.

JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA
sobota, 11.1.2014, SH Na Sádkách
13:00 FC TEX COLOR Č.Budějovice : SK DEMOLICE Č.Budějovice
13:50 FC TEX COLOR Č.Budějovice : ZSO Hluboká nad Vltavou
14:40 SK DEMOLICE Č.Budějovice : ZSO Hluboká nad Vltavou
delegát: Kolář J.,rozhodčí: Kovařík, Kolář Jiří

16:00 ORTH-MED Č.Budějovice : TK RUMPÁL Prachatice
16:50 SK STRABAG LUBRYCO Prachatice : TK RUMPÁL Prachatice
17:40 ORTH-MED Č.Budějovice : SK STRABAG LUBRYCO Prachatice
delegát: Špiroch, rozhodčí: Petroušek, Hladík

sobota, 11.1.2014, SH Vimperk
13:00 DYNAMO JELIMANI Vimperk : FK BIZONI Č.Budějovice
13:50 FK BIZONI Č.Budějovice : ŽP BOŽOLÉ 1987 Č.Budějovice
14:40 DYNAMO JELIMANI Vimperk : ŽP BOŽOLÉ 1987 Č.Budějovice
delegát: Chmelík, rozhodčí: Pasecký, Brejník

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA
sobota, 11.1.2014, SH Prachatice
09:00 1.FC CANDÁT : CLUB 111
09:50 SOKOL Lhenice : TK RUMPÁL "B"
10:40 FC Zbytiny : FC NORTON
11:30 SK STRABAG LUBRYCO "B" : 1.FC Chroboly
rozhodčí: Heinzl, Pánek

2.OKRESNÍ LIGA Č.BUDĚJOVICE
sobota, 11.1.2014, SH Lišov
08:00 Černý Bez - Archeus
08:50 Doubravice "Jávři" - Černý Bez
09:40 Archeus - Playmakers
10:30 Rudolfov - Doubravice "Jávři"
11:15 Playmakers - Orth Med "B"
12:00 Rudolfov - Adamov
12:50 Orth Med "B" - FC Labužníci
13:40 FC Tex Color "B" - Adamov
14:25 FC Labužníci - SK Demolice "B"
15:10 SK Demolice "B" - FC Tex Color "B"
rozhodčí: Havelec, Škuthan, Vaverka, Albert

PRACHATICKÉ FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU
neděle, 12.1.2014, SH Prachatice
15:00 1.FC CANDÁT : SOKOL LHENICE
15:40 STRABAG LUBRYCO : 1.FC CHROBOLY
16:30 FINÁLE
rozhodčí: Pánek, Babka


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5