FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Ptali jsme se......

9.1.2014, 16:49 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Je za námi polovina soutěže JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY a tak jsme mužstvům položili pár otázek na probíhající sezónu. Jako první uveřejňujeme odpovědi mužstva FK BIZONI Č.Budějovice.

1. Po první části držíte 4 pozici v tabulce, jak jste spokojeni?

Jsme sice na čtvrtém místě, ale tabulka je vyrovnaná. Mám z toho radost, že klucí se konečně více prosazují a hrají vyrovnané zápasy s každým týmem. Dokonce máme i kladné skóre, což je také pozitivní a nikdy v minulosti to tak nebylo.

2. Vaše výsledky a předváděná hra jsou lepší než v předchozích ročnících, čím to je?

Díky tomu, že jsme na letošní sezonu posílili o střelce Pimparu, zkušeného harcovníka Rezka a po zranění se vrátil F. Mertl, se nám zvedla konkurence v týmu a především kvalita. Máme pořád velmi mladý tým a pořád ještě se sálovku učíme, ale počítal jsem s tím, že naše výkonnost půjde pomalu nahoru a to se potvrdilo. A je to vidět i v zápasech. Mám radost z toho, že už nejsme outsajdři v kraji a všechny týmy nás musí brát vážně.

3. Nakolik vás těší výhra nad jihočeským mistrem roku 2013 Tex Colorem?

Porazit Tex-color se nepovede jen tak někomu, protože je to velmi kvalitní mužstvo. Já jsem si ale vědom v jaké sestavě se na nás Štěpánkovci sešli, ale i přes to si toho vítězství hodně vážíme. Jen kdyby jich bylo víc. Myslím, že do odvety se sejdou v co nejsilnější sestavě a budou nám chtít porážku určitě vrátit. Ale poraženi předem do zápasu určitě nepůjdem.

4. Vaše cíle do play off?

Žádné přehnané cíle do play – off nemáme. Zatím v něm ani ještě nejsme tak není nad čím přemýšlet. Ale kdyby se to povedlo tak věřím, že toho koho proti nám závěrečné postavení v tabulce určí, pořádně potrápíme. Ono taky velice záleží vždycky na tom jak se týmy na play – off sejdou, protože v té době už se bude hrát velký fotbal a hodně hráčů je v plné zimní přípravě a někomu se to prostě sejde. A to jak u nás tak i u soupeřů!

Za mužstvo odpovídal Vlasta Mertl


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5