JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA má za sebou 9 a 10 kolo

7.1.2014, 16:14 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - V Prachaticích a Č.Budějovicích se odehrálo další dvoukolo JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. V tomto kole potvrdili roli favorita dva lídři tabulky RUMPÁL i TEX-COLOR, velkou formu potvrdili i BIZONI, kteří deklasovali STRABAG a poté porazili i ZSO. Zde přinášíme výsledky a komentáře delegátů.

ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice - FC TEX COLOR Č.Budějovice 5:10
Utkání začalo lépe pro hosty, kteří šli do vedení a svůj náskok i když těsný udrželi až do konce prvního poločasu. Začátek druhého poločasu vyšel náramně TEX COLORU, když během tří minut dal 4 branky a tím vlastně rozhodl utkání. Poté už skóre navyšovali a domácím dovolili v závěru utkání pouze snížit.

ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice - ORTH-MED Č.Budějovice 7:8
Velmi zajímavý zápas a bohatý na branky. Hosté vedli o dvě branky, nováček srovnal, otočil utkání a vedl dokonce o góly. ORTH-MED se nedal, v poslední minutě dal rozhodující branku a otočil stav ve svůj prospěch.

ORTH-MED Č.Budějovice - FC TEX COLOR Č.Budějovice 2:8
V tomto utkání působil ORTH-MED tak, že všechnu sílu nechal v předchozím utkání. TEX-COLOR je od první chvíle jasně přehrával, pěkně kombinoval a střílel branky.

ZSO Hluboká n./Vltavou - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 4:4
Domácí ZSO bylo v první půli lepší a hlavně produktivnější, poločas vyhrálo 2:0. Poté se dočkal i Strabag a dočkal se vyrovnání. Dlouho to nevydrželo a domácí zase vedli. Strabag se nedal a zápas skončil zaslouženou remízou.

FK BIZONI Č.Budějovice - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 11:2
V tomto zápase Strabag absolutně vyhořel, Bizoni proměnili zápas v exhibici a tomu napovídá i výsledek.

ZSO Hluboká n./Vltavou - FK BIZONI Č.Budějovice 3:5
Bizoni se vezou na vítězné vlně. I v tomto zápase byli po celé utkání lepší a brali další tři body.

TK RUMPÁL Prachatice - DEMOLICE Č.Budějovice 12:3
Od začátku bylo jasné kdo kdo je pánem na hřišti. Rumpál byl favoritem a to ukazoval, kdy perfektně kombinoval, proměňoval své šance a bez velkých problémů si došel pro tři body.

DEMOLICE Č.Budějovice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 4:6
Demolice vstoupila do zápasu náporem po kterém už v páté minutě vedla 3:0 a zdálo se, že získá tři body. Pak však Vimperk zabral a půle skončila vyrovnaným skóre. Ve druhém poločase Demolice přestala hrát, hosté toho využili k pěkným kombinacím, otočili utkání ve svůj prospěch a po zásluze zvítězili.

TK RUMPÁL Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 11:3
Domácí vedli v 9 minutě o tři branky, polevili v koncentraci a hosté toho využili, dokázali srovnat na 3:3. Po oddechovém čase a hlasitějším proslovu trenéra se favorit dokázal vrátit do utkání, vyhrál poločas a poté zcela s přehledem i celý zápas.

9.DEMOLICE České Budějovice 10 1 1 8 43:86 4

Podrobnosti o všech odehraných utkáních najdete v úseku Výsledky - Krajské soutěže 2013/14 - Jihočeská futsal liga - rozlosování, kdy se vám zobrazí rozpis utkání a "kliknutím" na vybrané utkání se zobrazí průběh utkání, střelci branek, udělené karty, kdo utkání řídil a stručný referát o utkání.