FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Sálovka na Budějovicku předvedla v úvodu nového roku ostrý start

7.1.2014, 10:43 | vložil: Luboš Vlnatý

Okresní sálovka hned o prvním víkendu v novém roce pokračovala oběma ligami. Zatímco první okresní liga je nadále na čele naprosto vyrovnaná, o vítězi nižší soutěže se rozhodne zřejmě jen mezi duem Tex-Color a Adamov. První body uhrálo béčko Netáhel, nicméně nadále zůstává na posledním místě. Ve druhé lize zůstává poslední příčka mužstvu Labužníků, které v souboji s týmy z dolní poloviny tabulky uhrálo pouhý bod. V sobotu se do druhé poloviny soutěže přehoupne v základní škole v Lišově druhá okresní liga (začátek 8:00).


Výsledky 1. okresní liga

Dokov – Netáhla „B“ 2:4 (1:3)
Weinreb 2 – Dvořák 2, Tříska, Jaroš

Dokov – Doubravice „A“ 2:5 (0:3)
Sosna, Šíma – Vazač 2, Červený, Holzer, Fodora

Netáhla „B“ – Izogarant 3:6 (3:3)
Kutheil 2, Kuna – Kaša 2, P. Tibitanzl, Stropek, Květoun, Jeřábek, ŽK 1:1 (Tříska – Mareš)

Doubravice „A“ – Hojná Voda 3:4 (2:3)
Holzer 2, Vazač – Gauč 2, Němec, Dunaj

Leges – Izogarant 6:1 (3:1)
Bez 3, Jeřábek, Kadlec, Bukovský – Květoun, ŽK 0:1 (Kaša)

Hojná Voda – Strojírna Honner 8:3 (4:1)
Gauč 3, Němec 2, Bašta, Dunaj, Záruba – O. Kaše, Nedvěd, Lošek, ŽK 0:3 (Radouch, Nedvěd, Lošek)

Božolé „B“ – Leges 8:6 (4:2)
Novotný 3, Bujnovský 2, Hanousek, Choboda, Klíma – Fošum, Kadlec 2, Winkler, Janovský, ŽK 1:0 (Novotný)

Strojírna Honner – Lišov 3:3 (2:1)
Nedvěd 2, Staněk – Bambule 2, Červenka, ŽK 1:0 (Radouch)

T. Sviny – Božolé „B“ 6:8 (3:4)
Picek 3, Bahenský, Lenk, Kačírek – Adam 2, Choboda, Hanousek, Bujnovský, Klíma, Kubata, Novotný, ŽK 0:1 (Novotný)

Lišov – T. Sviny 5:3 (2:2)
Červenka 2, O. Mach, J. Mach, Bušta – Picek, Lenk, Bahenský, ŽK 1:0 (Dvořák)

Tabulka 1.OL
1.Lišov 6 – 2 – 0 41:21 20
2.Strojírna 5 – 2 – 1 49:31 17
3. Leges 5 – 0 – 3 47:35 15
4. Božolé 5 – 0 – 3 44:37 15
5. T. Sviny 4 – 1 – 3 50:28 13
6. Hojná Voda 4 – 0 – 4 45:43 12
7. Izogarant 3 – 1 – 4 32:45 10
8. Doubravice 2 – 0 – 6 23:32 6
9. Dokov 2 – 0 – 6 26:47 6
10. Netáhla B 1 – 0 – 7 24:62 3
Nejlepší střelci: 18 – Staněk (Strojírna), 13 – Červenka (Lišov), 12 – Bahenský (T. Sviny)

Výsledky 2. okresní liga

Adamov – Černý Bez 7:4 (2:2)
Hric 4, Pexa 2, D. Nárovec – T. Tauber 3, Vajgel, ŽK 1:0 (Hric)

Adamov – Jávři 11:2 (3:1)
Rossmann 4, Pexa 3, Čapek 2, D. Nárovec, T. Nárovec – Škarda 2

Černý Bez – Playmakers 2:8 (2:4)
T. Tauber, Vajgel – Petscher 3, Frdlík, Vaniš, Mynář, Skála, Kamiš

Doubravice „Jávři“ – Demolice „B“ 4:7 (3:6)
Škarda 2, Trnka, Šilha – Matějka 3, Maxa, Kroka, Horák, Havelec, ŽK 1:0 (Zimandl)

Labužníci – Playmakers 1:3 (0:1)
Sodomka – Petscher, Kamiš, Baloun

Demolice „B“ – Rudolfov 4:8 (1:4)
Horák 2, Matějka, Türk – Pouzar, Zachara 4, ŽK 2:0 (Kropík, Horák)

Archeus – Labužníci 5:5 (1:4)
Beneda, Berounský 2, Pacholík – Placer 2, Sodomka, Proskočil, Dvořák, ŽK 0:2 (Veis, Voráček)

Rudolfov – Orth-Med „B“ 1:1 (1:0)
Pouzar – Podlešák, ŽK 1:0 (Pouzar), MK 1:0 (Pouzar)

Tex-Color „B“ – Archeus 5:2 (2:1)
Sulek 2, Beránek, Štěpánek, Nekvinda – Vařil, Hruška

Orth-Med „B“ – Tex-Color „B“ 3:5 (0:3)
Švercl 2, Gažák – Blažek 2, Benkovský, Sulek, Nekvinda, ŽK 1:0 (Gažák)

Tabulka 2.OL
1. Tex.Color B 8 – 0 – 0 62:27 24
2. Adamov 7 – 0 – 1 51:29 21
3. Demolice B 5 – 0 – 3 51:32 15
4. Orth.Med B 3 – 1 – 4 30:23 10
5. Rudolfov 3 – 1 – 4 45:54 10
6. Jávři 3 – 0 – 5 35:42 9
7. Playmakers 3 – 0 – 5 34:44 9
8. Černý Bez 3 – 0 – 5 35:49 9
9. Archeus 2 – 1 – 5 30:45 7
10. Labužníci 1 – 1 – 6 27:55 4
Nejlepší střelci: 19 – Horák (Demolice „B“), 18 – Petscher (Playmakers), 17 – T. Tauber (Černý Bez)

Připravil: Luboš Zabilka

Podrobnosti o všech odehraných utkáních najdete v nabídce vlevo v úseku VýsledkyOkresní soutěže 2013/141./2. OL České Budějovice - rozlosování, kdy se vám zobrazí rozpis utkání a "kliknutím" na vybrané utkání se zobrazí průběh utkání, střelci branek, udělené karty, kdo utkání řídil a stručný referát o utkání.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5