V Prachaticích je za námi další dvoukolo

6.1.2014, 19:50 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - V Prachaticích bylo na pořadu 8 a 9 kolo PRACHATICKÉ FUTSAL LIGY. Polovina soutěže je za námi a tak došlo už na odvetné zápasy. Dvěma výhrami si první pozici upevnilo B mužstvo Rumpálu, za ním jsou v závěsu mladíci ze Strabagu a Club 111. Zde jsou výsledky a komentáře k utkáním.

FC Zbytiny - SK STRABAG LUBRYCO 0:12
Hosté se rozjížděli pomalu, ale i tak vstřelené čtyři góly v první půli rozhodli o osudu utkání. Druhý poločas se odehrál jasně v režii mladíků ze Strabagu, kteří si s chutí zastříleli.

FC NORTON - SK STRABAG LUBRYCO 4:11
I tento zápas junioři ze Strabagu zvládli na jedničku, rozhodla první půle kterou hosté vyhráli 1:7, druhý poločas se hrál ve volnějším tempu a tak i Nortoni nějakou branku vstřelili, ale na rozjeté hosty to dnes nemohlo stačit.

FC Zbytiny - 1. FC Chroboly 7:5
První poločas byl velmi vyrovnaný, šance se přelévali z jedné strany na druhou a hrálo se bez obran. Ve druhé půli hosté utekli až na rozdíl dvou gólů, poté nepochopitelně přestali hrát, inkasovali čtyři góly a nebrali ani bod.

FC NORTON - 1. FC Chroboly 6:5
Další velmi vyrovnaný zápas, domácí se trápili v proměňování svých šancí, vedli už o tři branky a udělali ze zápasu nepochopitelné drama, sice vyhráli ale s velkým štěstím.

SOKOL Lhenice - 1.FC CANDÁT 4:5
Utkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané a nervózní z obou stran. Ve druhém poločase se hostům podařilo otočit průběh utkání z 2:4 na 5:4 ve svůj prospěch, když v poslední minutě proměnili trestný kop.

TK RUMPÁL B - 1.FC CANDÁT 3:2
Rovněž velmi vyrovnané utkání, kde byl nakonec Rumpál šťastnější a zvítězil díky zkušenějšímu mužstvu a přesnější koncovce.

SOKOL Lhenice - CLUB 111 3:6
Do třicáté minuty to bylo vyrovnané z obou stran, domácí dotahovali, ale nakonec zvítězil šťastnější CLUB 111, který díky dvěma brankám v závěru bral tři body.

TK RUMPÁL B - CLUB 111 5:0
V tomto utkání rozhodl první poločas, zkušení domácí ho vyhráli 4:0 a potvrdili pozici lídra tabulky.

8. 1.FC Chroboly 8 0 0 8 25:94 0

Podrobnosti o všech odehraných utkáních najdete v úseku Výsledky - vyber soutěž- rozlosování, kdy "kliknutím" na vybrané utkání se zobrazí průběh utkání, střelci branek, udělené karty, kdo utkání řídil a stručný referát o utkání.