FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


NEDOTKNUTELNÝ PAN MÍSTOPŘEDSEDA A JEHO BYZNYS

3.1.2014, 18:02 | vložil: Jiří Karhánek

Na diskusním fóru webu ČFSF si místopředseda ČFSF Vladimír Vitásek otevřel pravou a nefalšovanou One man show. Z kupy slovního balastu lze asi především vyčíst to, že se naše federace dostala do rukou lidem s nebývale nízkou mentální úrovní. Koneckonců, co říct na to, že popletený pan Vitásek (k jehož cti patří, že konečně diskutuje pod svým jménem) ani neví, jaké týmy se účastnily schůzky ligových družstev. Když do toho v aktualitách k problému hradeckého kraje provětrá svůj chabý intelekt tiskový mluvka Petr Koseček, má sálovkářská obec o zábavu postaráno.

Přes obrovskou bídu by jedna věc z této diskuze ale neměla zapadnout. Vladimír Vitásek celkem nepokrytě přiznává, že na turnaj 16.11. dorazil s půlhodinovým zpožděním, čímž vážně porušil jednu z nejdůležitějších povinností delegáta – být na místě s hodinovým předstihem. Tato povinnost není dána jen tak z plezíru, delegát musí před turnajem zkontrolovat všechny náležitosti turnaje, což zjevně nemohl splnit. Dodejme, že by bylo zajímavé vědět, jak to má pan místopředseda s plněním jiných povinností. Tento prohřešek vyplaval na povrch totiž jen opravdu náhodou. A koneckonců – bordel (nelze to jinak nazvat) s termínovou listinou je především jeho práce.

Zajímavá je ale i další skutečnost – jak to, že se tímto prohřeškem pana delegáta Vitáska nikdo nezabýval? Inu, pan místopředseda sám sebe nepotrestá, komisi rozhodčích má zjevně pod palcem a komisi delegátů při dlouhodobé indispozici jejího šéfa pravděpodobně také. A tak pan Vitásek dál jako delegát objíždí turnaje a dělá si z celostátní ligy dojnou krávu. Není v tom sám, když se podíváme na nejčastěji vysílané delegáty, zdatně mu sekunduje Ivo Krejcar. Při známém apetitu těchto pánů tak můžeme jen doufat, že jim zdatná dojnice v dohledné době nezdechne.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5