FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

Základní část OKRESNÍHO POHÁRU v Prachaticích a komentáře k utkáním

27.12.2013, 12:51 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Znovu se vracíme k OKRESNÍMU POHÁRU - základní části, hraného ve SH v Prachaticích. Dnes přinášíme i komentáře k utkáním.

Skupina A:

1.FC CANDÁT - CLUB 111 5:1 (1:1)
Ze strany obou mužstev byla první půle velmi vlažná, domácí se ve druhé půli aspoň střelecky zvedli a nad velmi odevzdaným Clubem 111 vyhráli.

1.FC CHROBOLY - CLUB 111 6:3 (2:0)
Při pohledu na výsledek veliké překvapení, hosté sice nastoupili s hráčem z pole v brance, ale jejich laxní a velmi odevzdaný výkon domácím pomohl k historickému postupu do finálové části poháru.

1.FC CANDÁT - 1.FC CHROBOLY 16:0 (6:0)
Domácí si s chutí zatrénovali a Chroboly, kteří měli postup již zajištěn neměli šanci vzdorovat.

Skupina B:

SOKOL LHENICE - FC NORTON 4:3 (2:3)
Norton v tomto turnaji podával velmi dobré výkony, ale střelecky se trápil a doplatil na neproměňování svých šancí. Se Sokolem Lhenice ještě v poločase vedl, ale domácí rychle na začátku druhé půle srovnali a šťastným gólem v závěru rozhodli o svém vítězství.

SK STRABAG LUBRYCO - FC NORTON 7:3 (3:3)
První půle ukázala šance na obou stranách, obě mužstva byla gólově vyrovnaná a tak poločas skončil 3:3. Ve druhém poločase domácí přidali, rychle kombinovali a šance, které si vypracovali proměňovali. Po zásluze brali tři body.

SOKOL LHENICE - SK STRABAG LUBRYCO 2:6 (1:4)
Obě mužstva měla již jistotu postupu v kapse, hrálo se jen o první místo ve skupině. Rozhodl už první poločas, který mladíci ze Strabagu vyhráli o tři branky a pak se už jen v klidu dohrávalo.

Jak jsme již avizovali, do finálové části, která se hraje 12.1.2014 postoupili mužstva 1.FC CANDÁT, 1.FC CHROBOLY, SK STRABAG LUBRYCO a SOKOL LHENICE.