FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


SLOVNÍ PRŮJEM PETRA KOSEČKA A IVO KREJCARA

23.12.2013, 17:16 | vložil: Jiří Karhánek

Jedním z hlavních rysů Petra Kosečka, tiskového mluvky ČFSF, je zbabělost. Právě s tou se opřel o víkendu do v ČFSF nového Hradeckého kraje. Koseček ještě před půl rokem tento kraj nadšeně vítal a psal o soutěžích v nultém ročníku sálového fotbalu. Inu bylo potřeba pochválit pana předsedu Milana Semmlera za nový kraj. Ten si ale evidentně dělá z členů federace dobrý den a místo právoplatného a plnohodnotného kraje jim naservíroval klasického zajíce v pytli. Když se představitelé Hradeckého kraje ozvali proti poměrům v ČFSF i proti předsedovi, využil Petr Koseček situace a výsledků týmu Vegas Hradec Králové v CL k dehonestačnímu článku.

Samozřejmě – Vegas HK je ostudou Celostátní ligy. Ale kdo je odpovědný za složení celků v CL? Především Ligová komise a předseda ČFSF. Tedy pánové Soukeník a Semmler. Tihle všichni ještě před několika lety mluvili o pozvednutí CL, o nalezení generálního partnera, případně o navyšování počtu účastníků. Dnes je CL samozřejmě bez sponzora a jejímu vedení se sype pod rukama – z 12 družstev dnes zbylo jen 10 (Vegas opravdu nepočítáme). Soutěž střelců je v letošní sezóně v podstatě nevypovídající. A bůhví, co bude příští sezónu. O tohle by se měl Petr Koseček starat. Ale chápeme, že kopat do slabších je základním rysem jeho povahy. Navíc tu asi trochu pracuje i frustrace z výkonů Jerevanu Slavičín, který bude mít co dělat, aby se dostal do play off.

Že se ke Kosečkovi přidal i Ivo Krejcar (ve výsledkové databázi u popisu zápasu mezi Vegas Hradec Králové a Větřním), další z nohsledů Milana Semmlera, nepřekvapuje. Všem bychom ale rádi doporučili, aby se trochu zamysleli nad tím, jaké kraje do ČFSF přicházejí. Že u Hradeckého kraje půjde o pochybnou záležitost, to měl předseda STK tušit už před půl rokem. A předseda tiskové komise by měl dávat dobrý pozor, co dává do aktualit webu ČFSF. Nechme tedy zmíněné pány, ať se zamyslí a zkusí odpovědět na otázku, proč se asi AC VEGAS Hradec Králové snaží tak urputně držet v Celostátní lize. Vzhledem k tomu, že na to stačí inteligence houpacího koně, mělo by se to i v článku jmenovaným pánům podařit.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5