FUTSAL CUP 2018/19 - 2 .....více v sekci Aktuality

Referáty k utkáním JČFL 2013/14 ze SH Na Sádkách 8.12.2013

10.12.2013, 14:32 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

SK DEMOLICE – FK BIZONI 7:5 (2:2
Ve vyrovnaném zápase tahali za kratší konec Bizoni. Neustále prohrávali a dotahovali. Nakonec se sami dostali do vedení 5:4, ale to dlouho neudrželi, protože na palubovce začal řádit Horák, který prakticky sám koncovku vzal na sebe a pro svůj tým zařídil zisk 3 bodů! Stínem zápasu bylo zranění kolene domácího Milana Staňka!

SK DEMOLICE – ORTH-MED 11:7 (6:2)
V zápase dominovali hosté, kteří dávali góly po velmi pěkných akcích a veteránovi v domácí brance Vařákovi nedali několikrát žádnou šanci vyniknout. Celý zápas se hrál hodně živelně a obě obrany se více věnovali hře dopředu než dozadu a tak diváci viděli pořádnou přestřelku!

ORTH-MED – FK BIZONI 7:4 (2:3)
Bizoni vstoupili do zápasu výborně a po 13 minutách vedli 2:0. Poté pomalu začali přebírat otěže zápasu domácí a dokázali během dvou minut vyrovnat díky svému kanonýrovi Kovačičinovi. Do pauzy ale opět Bizoni strhli vedení na svou stranu. Druhá půle ale patřila domácím, kteří se prosazovali hlavně střelecky a postupně navyšovali vedení ve svůj prospěch. Avšak jejich nejlepším hráčem byl brankář Pešula, který doslova Bizony přiváděl k šílenství. Zápas měl kvalitu a domácí vyhráli především díky tomu, že své šance dokázali na rozdíl od soupeře proměňovat.

Podrobnosti o všech odehraných utkáních najdete v úseku Výsledky - Krajské soutěže 2013/14 - JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA - rozlosování, kdy "kliknutím" na vybrané utkání se zobrazí průběh utkání, střelci branek, udělené karty, kdo utkání řídil a stručný referát o utkání.