POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

Výsledky a komentáře víkendové JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY

9.12.2013, 17:00 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - V neděli se v Č.Budějovicích a Prachaticích odehrálo 5 a 6 kolo JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. V Prachaticích se odehrálo šest zápasů a zbylé tři v Č.Budějovicích, u těchto zápasů se ke komentářům vrátíme později.

TK RUMPÁL Prachatice - ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 7:4
Hosté vstoupili do utkání aktivněji a svou převahu zúročili vstřelením dvou rychlých branek. Celý první poločas držela hostující obrana domácí útočníky v dostatečné vzdálenosti od své brány, a proto první půle skončila 1:3 pro hosty. Druhý poločas byl už o něčem jiném. Domácí trenér zúžil kádr a výsledek se okamžitě dostavil. Domácí konečně začali střílet branky. V utkání se prosadil domácí útočník Tesárek, který svými pěti góly rozhodl utkání.

TK RUMPÁL Prachatice - ZSO Hluboká n./Vltavou 7:2
Své druhé utkání na domácí palubovkce začal RUMPÁL mnohem lépe když hned ve 2.minutě se trefil Tesárek. I když domácí 1. poločas vyhráli 3 : 1, průběh utkání byl vyrovnaný. Ve 2. poločase se domácím probudili i další střelci a tak se nakonec stal domácí celek jednoznačným vítězem.

ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice - ZSO Hluboká n./Vltavou 4:3
Vyrovnané utkání jak na šance tak na předvedenou hru. Domácí sice celé utkání vedli, ale hosté stačili vždy výsledek zkorigovat. Snížení na rozdíl branky hosté dosáhli ve 38. minutě, ale na srovnání stavu již nezbýval čas a těsně prohráli.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - DYNAMO JELIMANI Vimperk 6:5
Domácí začali dobře, už ve 3. minutě se ujali vedení a ve 14. min vedli 2 : 0, pak ale nesmyslně polevili a na začátku druhého poločasu to bylo 2:3! Dále se skóre pohybovalo jak na houpačce a stal se z toho zápas plný chyb a neproměněných šancí. Diváci sice viděli hodně branek, ale sálovkářský požitek ze hry nechali obě mužstva v šatně. Strabag se nakonec dotrápil ke třem bodům, ale slušela by tomu spíš remíza.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - FC TEX COLOR Č.Budějovice 3:7
1. poločas vyzněl jednoznačně pro hosty. Fotbalově řečeno hosté hráli kočka myš. Vypadalo to na dvouciferný výsledek, kdy hosté domácím nechtěli ani půjčit míč. Tímto momentem se hosté uspokojili, ale bojovní domácí toho využili a snížili až na rozdíl jedné branky. Ale závěr utkání patřil opět hostům. Nutno vyzdvihnout výkon domácího brankáře, který své mužstvo jednoznačně podržel, jinak by byl výsledek mnohem krutější. Jediná kaňka v tomto zápase bylo vyloučení hostujícího hráče Rysa za hrubé nesportovní chování.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - FC TEX COLOR Č.Budějovice 5:11
Toto utkání by se mělo označit jako: "bez komentáře" na hráče Strabagu. Co taky dodat k tomu, když mužstvo prohraje 1. poločas 1 : 7. Hrálo se bez obran a útočníci tak měli možnost si řádně zatrénovat střelbu, někdy i na prázdnou bránu.

DEMOLICE Č.Budějovice - FK BIZONI Č.Budějovice 7:5
DEMOLICE Č.Budějovice - ORTH-MED Č.Budějovice 7:11
ORTH-MED Č.Budějovice - FK BIZONI Č.Budějovice 7:4