FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Program soutěží ve futsale-sálovém fotbale na víkend 7. a 8.12. 2013

6.12.2013, 08:12 | vložil: Luboš Vlnatý

O POHÁR MAXMILIÁNA RUMPÁLA 2013
7.12. 2013 SH Prachatice

09:00 CLUB 111 Prachatice : HAMILTON Praha
09:35 LITRPOOL J.K. Vimperk : 1.FC Chroboly
10:10 FC GAMBRINUS Kraslice : 1. FC CANDÁT Prachatice
10:45 STRABAG LUBRYCO Prachatice: DEVILS of Zderaz
11:20 CLUB 111 PT : LITRPOOL J.K.Vimperk
12:00 HAMILTON Praha : 1.FC Chroboly
12:35 FC GAMBRINUS Kraslice : STRABAG LUBRYCO PT
13:10 1. FC CANDÁT PT : DEVILS of Zderaz
13:45 CLUB 111 PT : 1.FC Chroboly
14:20 HAMILTON Praha : LITRPOOL J.K. Vimpewrk
15:00 FC GAMBRINUS Kraslice : DEVILS of Zderaz
15:35 1. FC CANDÁT PT : STRABAG LUBRYCO PT

SEMIFINÁLE
16:20 1A : 2B
17:00 1B : 2A
17:30 O 3. místo /poutové kopy/
18:00 FINÁLE
Delegace rozhodčích: P.Pasecký, A.Brejník, V.Heinzl

JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA, 5.a 6.kolo
8.12.2013 SH Prachatice

10:00 TK RUMPÁL Prachatice : ŽP BOŽOLÉ 1987 České Budějovice
10:50 TK RUMPÁL Prachatice : ZSO Hluboká nad Vltavou
11:40 ŽP BOŽOLÉ 1987 ČB : ZSO Hluboká nad Vltavou
12:30 SK STRABAG LUBRYCO PT : DYNAMO JELIMANI Vimperk
13:20 DYNAMO JELIMANI Vimperk : FC TEX COLOR České Budějovice
14:10 SK STRABAG LUBRYCO PT : FC TEX COLOR České Budějovice
Delegace rozhodčích:
delegát: M.Harvalík
rozhodčí: M.Pánek, V.Heinzl, P.Pasecký, A.Brejník

8.12.20113 SH Na Sádkách České Budějovice
16:00 SK DEMOLICE České Budějovice : FK BIZONI České Budějovice
16:50 SK DEMOLICE České Budějovice : ORTH-MED České Budějovice
17:40 ORTH-MED České Budějovice : FK BIZONI České Budějovice
Delegace rozhodčích:
delegát: J.Kolář
rozhodčí: A.Petroušek, P.Hladík

2. OL České Budějovice 8.12.2013 SH Na Sádkách
7,45 Playmakers - FC Tex Color "B"
8,30 Rudolfov - Playmakers
9,20 FC Tex Color "B" - FC Labužníci
10,10 Archeus - Rudolfov
11,00 Černý Bez - FC Labužníci
11,45 Doubravice "Jávři" - Archeus
12,30 SK Demolice "B" - Černý Bez
13,20 Orth Med "B" - Doubravice "Jávři"
14,10 SK Demolice "B" - Adamov
15,00 Adamov - Orth Med "B"
Delegace rozhodčích: nedodáno


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5