Víkendové výsledky JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY

2.12.2013, 19:47 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - přinášíme víkendové výsledky a komentáře delegátů 3. a 4. kola JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY

ŽP Božolé 1987 České Budějovice - Dynamo Jelimani Vimperk 7:7
Zápas byl plný zvratů. Domácí hráči Božolé začali utkání výborně a ve 4. minutě vedli 2:0. Potom přišla sedmigólová šňůra hostujících Jelimanů a vypadalo to, že je o výsledku rozhodnuto. Domácí se ale nevzdali a pustili se do závěrečné ofenzívy, při které nastříleli překvapeným hostům pět branek a získali ve ztraceném duelu alespoň bod.

ŽP Božolé 1987 České Budějovice - FK BIZONI České Budějovice 8:7
Božolé zahájilo i své druhé utkání s útočnou aktivitou. V polovině druhého poločasu vedli nad svým soupeřem rozdílem čtyř branek, ale srdnatě bojující Bizoni utkání vyrovnali. Závěr však patřil opět domácímu Božolé, kteří výsledek utkání strhli na svoji stranu.

FK BIZONI České Budějovice - Dynamo Jelimani Vimperk 6:6
Jelimani začali utkání se soustředěnou obranou a rychlým přechodem do útoku. To jim vyneslo tříbrankové vedení. Bizoni využili ukolébání soupeře z rychlého vedení a skóre srovnali. Ve vyrovnaném závěru zápasu Bizoni smazali jednobrankové manko a rozešli se soupeřem z Vimperka smírně.

TK RUMPÁL Prachatice - SK STRABAG LUBRYCO Prachatice 6:5
Velmi atraktivní utkání, hosté se po dvou minutách dostali do vedení, ale domácí po pár minutách srovnali. Vytvářeli si více šancí a po zásluze se dostali až do tříbrankového vedení. Pak však hosté zabrali a srovnali skóre utkání na 5:5. Rumpál však během minuty přidal branku a utkání dovedl do vítězného konce.

TK RUMPÁL Prachatice - ORTH-MED České Budějovice 10:0
Rumpál se od začátku tlačil k hostující brance, ale nevycházela jim střelba a vázla kombinace. Poločas skončil jen dva nula pro domácí. Ve druhé půli domácí však zabrali a byli vidět krásné akce a debakl hostů. Hosté po čtvrté brance úplně rezignovali.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - ORTH-MED České Budějovice 4:8
Tento zápas domácím nevyšel ve všech směrech. Hosté do čeho kopli to skončilo brankou a půle skončila 5:1 pro hosty. Ve druhé půli domácí vyměnili brankáře, ale ani to nepomohlo. Hosté své šance proměňovali, což o domácích neplatilo, skóre utkání narůstalo a zápas skončil zaslouženým vítězstvím pro hosty.

ZSO Hluboká nad Vltavou - FC TEX COLOR České Budějovice 3:8
Začátek vyšel lépe hostům a tím šli do čtyř brankového vedení. Domácí však nesložili zbraně a dostali se na rozdíl jediného gólu. To bylo ze strany domácích to poslední, pak už skórovali jenom hosté a zaslouženě vyhráli.

DEMOLICE České Budějovice - FC TEX COLOR České Budějovice 4:8
Hosté rozhodli o výsledku již v prvním poločase a v druhém to pojali vlažně a DEMOLICE výsledek zkorigovala.

ZSO Hluboká nad Vltavou - DEMOLICE České Budějovice 12:4
Ze strany ZSO to byla exhibice a DEMOLICE se nezmohla na žádný odpor. ZSO dobře kombinovalo a poté z toho padaly krásné góly.