POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

Výsledky a komentáře víkendové JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY

26.11.2013, 22:34 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Dnes se vracíme k víkendovému dvoukolu JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. Vstup do soutěže se vydařil dvěma velkým favoritům, TK RUMPÁL zaujal výbornou hrou ve Vimperku a naplno bodoval, totéž se povedlo i druhému favoritovi ligy TEX-COLORU. Do hry vstoupil i nováček soutěže ŽP BOŽOLÉ 1987, který urval tři body. Zde jsou kompletní výsledky a komentáře delegátů.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - FK BIZONI Č.Budějovice 5:7
V úvodním utkání nového ročníku na sebe narazila mužstva z Prachatic a Českých Budějovic. Utkání bylo velice vyrovnané a dramatické až do konce. Hosté byli po celý zápas ve vedení, ale domácí dokázali vždy srovnat. Rozhodla až 39. minuta kdy se hosté dostali do dvoubrankového vedení a vítězství si už pohlídali.

FK BIZONI Č.Budějovice - ZSO Hluboká n./Vltavou 5:5
Další velmi vyrovnané utkání, domácí po celý zápas jen dotahovali skore utkání. ZSO se dokonce dvakrát dostalo do dvoubrankového vedení, ale domácí se vždy dotáhli a tak obě mužstva brali zaslouženě po bodu.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - ZSO Hluboká n./Vltavou 6:6
Pro domácí velmi smolný zápas, ale ZSO za svoji urputnost si bod zasloužilo. Domácí byli ještě ve 38. minutě ve vedení, hosté srovnali, poté domácí Houška opět strhnul vedení na domácí stranu, ale Jandera vyrovnal a utkání skončilo remízou.

FC TEX COLOR Č.Budějovice - ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 4:3
Nováček Božolé, který těžil z dobře organizované obrany, byl vítězi minulého ročníku Tex Coloru vyrovnaným soupeřem o čemž svědčí pouze jednogólová porážka.

FC TEX COLOR Č.Budějovice - ORTH-MED Č.Budějovice 4:2
Ve slušně hraném utkání si favorizovaný Tex Color vytvořil tříbrankový náskok na který hosté zareagovali příliš pozdě. Domácí si tak zaslouženě připsali tři body.

ORTH-MED Č.Budějovice - ŽP Božolé 1987 Č.Budějovice 2:3
Druhé utkání pro nováčka soutěže skončilo ziskem tří bodů. Božolé si připsalo první vítězství, když ve tvrdém a vypjatém utkání udolal hosty rozdílem jedné branky.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - DEMOLICE Č.Budějovice 3:3
Domácím dlouho trvalo než si zvykli na to, že jsou v hale a ne venku na trávě. Demolice působila sehranějším dojmem a z této souhry vytěžila dvoubrankové vedení. Jelimani v této části hry na hosty nestačili. V druhé půli domácí zpřesnili svojí hru a z pěkných kombinací konečně dávali i branky a otočili dokonce výsledek na 3:2 ve svůj prospěch. Nakonec utkání skončilo spravedlivou remízou.

DYNAMO JELIMANI Vimperk - TK RUMPÁL Prachatice 3:9
Jelimani se sice dostali do vedení, ale Rumpál během necelé minuty srovnal. Potom už mělo utkání jednoznačný průběh, kdy Rumpál praktikoval svoji strojovou hrou a jednoznačně zvítězil.

DEMOLICE Č.Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice 3:13
Rumpál "vlítnul" do utkání s chutí a během pěti minut vedl už 3:0! Demolice se sice snažila bránit "střední pásmo" a držet míč, ale na výborně kombinující Rumpál prostě neměla a tak pro ní utkání skončilo krutým debaklem.