POZVÁNKA NA TŘETÍ TURNAJ FUTSAL CUPu 2018/19 .....více v sekci Aktuality

Začala OKRESNÍ LIGA V Prachaticích

24.11.2013, 09:08 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Futsalové boje začali i v Prachaticích a okresní liga liga se rozjela naplno. Na pořadu byly dva turnaje, kdy se hrálo v sobotu a v neděli druhý turnaj. Zde jsou výsledky ze sobotních utkání.

CLUB 111 - TK RUMPÁL B 2:5 (1:1)

Utkání mělo výbornou úroveň, hrálo se nahoru dolu. Po vyrovnaném prvním poločase však hosté zapli a za podpory hráčů z A mužstva přesvědčivě vyhráli.

1.FC CANDÁT - TK RUMPÁL B 5:6 (3:3)

Ve velmi vyrovnaném utkání domácí stále dotahovali, ale stačilo to jen na smírný první poločas. Poté o zápasu rozhodlo větší množství hráčů na střídání, kdy hosté měli nabitou lavičku a domácí jen jednoho.

CLUB 111 - SOKOL Lhenice 5:2 (5:1)

Hosté byli myšlenkami ještě na velkém fotbale a prohrávali v sedmé minutě 3:0, do konce první půle inkasovali ještě dvakrát a bylo po zápase. Druhý poločas byl již vyrovnanější, ale domácí si vítězství pohlídali.

1.FC CANDÁT - SOKOL Lhenice 12:1 (8:0)

Domácí hráči přesnou a kombinační hrou hosty jednoznačně přehrávali ve všech směrech a poločas skončil jednoznačně osmigolovým vítězstvím. Druhá půle se dohrála v klidném tempu.