FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Tento víkend zahajují další jihočeské soutěže...

22.11.2013, 13:17 | vložil: Luboš Vlnatý

První turnaj JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY se odehraje ve třech halách /Vimperk, Hluboká n/Vlt, Na Sádkách/ a bude zajímavé jak do tohoto ročníku vstoupí favorité – obhájce titulu TEX COLOR nebo loňský mistr TK RUMPÁL a s čím „přijde“ nováček této soutěže družstvo BOŽOLÉ ŽP 1987.
Zahajuje i PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA a toto dvoukolo je rozděleno do dvou hracích dnů.
Dalším turnajem pokračuje 2. OL České Budějovice.


JIHOČESKÁ FUTSAL LIGA
23.11. 2013 SH Vimperk

17:30 DYNAMO JELIMANI Vimperk – DEMOLICE České Budějovice
18:20 DYNAMO JELIMANI Vimperk – TK RUMPÁL Prachatice
19:10 DEMOLICE České Budějovice – TK RUMPÁL Prachatice

23.11. 2013 SH Hluboká nad Vltavou
10:00 SK STRABAG LUBRYCO Prachatice – FK BIZONI České Budějovice
10:50 FK BIZONI České Budějovice – ZSO Hluboká nad Vltavou
11:40 SK STRABAG LUBRYCO Prachatice – ZSO Hluboká nad Vltavou

24.11. 2013 SH Na Sádkách České Budějovice
16:00 FC TEX COLOR České Budějovice – BOŽOLÉ ŽP 1987 České Budějovice
16:50 FC TEX COLOR České Budějovice – ORTH-MED České Budějovice
17:40 BOŽOLÉ ŽP 1987 České Budějovice - ORTH-MED České Budějovice

PRACHATICKÁ FUTSAL LIGA
23.11. 2013

09:00 CLUB 111 – TK RUMPÁL „B“
09:50 1. FC CANDÁT – TK RUMPÁL „B“
10:40 CLUB 111 – SOKOL Lhenice
11:30 1. FC CANDÁT – SOKOL Lhenice

24.11. 2013
15:00 1. FC Chroboly – FC Zbytiny
15:50 SK STRABAG LUBRYCO „B“ – FC Zbytiny
16:40 1. FC Chroboly – FC NORTON
17:30 SK STRABAG LUBRYCO „B“ – FC NORTON

2.OL ČB 24.2013 SH Na Sádkách České Budějovice
07:45 SK DEMOLICE „B“ - ARCHEUS CB
08:30 ARCHEUS CB – ADAMOV
09:20 ORTH MED „B“ - SK DEMOLICE „B“
10:10 ADAMOV – PLAYMAKERS
10:00 ORTH MED „B“ - ČERNÝ BEZ
11:45 PLAYMAKERS – DOUBRAVICE “JÁVŘI“
12:30 ČERNÝ BEZ – FC TEX COLOR „B“
13:20 DOUBRAVICE “JÁVŘI“ - FC LABUŽNÍCI
14:10 RUDOLFOV - – FC TEX COLOR „B“
15:00 FC LABUŽNÍCI - RUDOLFOV


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5