FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Českobudějovické okresní soutěže byly odstartovány

19.11.2013, 12:30 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

Dlouhá přestávka je již minulostí, o víkendu byly odstartovány v halách Na Sádkách a na Hluboké n/Vltavou obě českobudějovické soutěže ve futsale- sálovém fotbale. Do krajské ligy postoupil celek Božolé ŽP 1987, který triumfoval v předchozím ročníku a nově založil „béčko“, které bylo zařazeno do 1. OL. Do soutěží se nepřihlásily Drahotěšice, takže obě okresní soutěže čítají shodně po deseti mužstvech. V prvním turnaji se v 1. Okresní lize dařilo hráčům FC Legesu, v čele s exligovým kanonýrem Lubošem Peckou, a hráčům FC Strojírna Honner, kteří jako jediní dokázali naplno bodovat. Ve 2. Okresní lize se pak na čele seřadili tři největší favorité na celkové vítězství – ORTH-MED „B“, Tex-Color „B“ a Demolice „B“.
V neděli pokračuje v hale Na Sádkách 2. okresní liga (první utkání od 7:45).



1. OKRESNÍ LIGA

ŽP Božolé 1987 - Sokol Lišov 1:3
Adam – Fiktus 2, Kosař

Sokol Lišov - FC IZOGARANT "A" 4:4
Červenka 3, Grech – Stropek 2, Květoun, Mareš

ŽP Božolé 1987 "B" - SK Netáhla "B" 8:6
Toman 2, Kasper, Novotný, Hanousek, Klíma, Adam, Račák – Vančura 3, Dvořák 2, Kutheil

FC IZOGARANT "A" - FC Hojná Voda 6:3
Stropek 4, Janoušek, Mareš – Górny, Stanka, Němec

SK Netáhla "B" - FC Strojírna Honner 5:13
Dvořák 2, Kutheil 2, Jaroš – Stanek 6, Kaše 3, Lávička 2, Formánek, Lošek

FC Hojná Voda - FC Leges 3:7
Němec 2, Górny – Winkler 3, Pecka 2, Janovský, Jeřábek

FC Doubravice "A" - FC Strojírna Honner 2:3
Vazač, Červený – Kaše, Šindelář, Staněk 

FC Leges - DOKOV 7:3
Pecka 3, Winkler 2, Jeřábek, Janovský – Dvořák 2, Matoušek

Trhové Sviny - FC Doubravice "A" 6:2
Picek 2, Kolář 2, Buřič, Bárta – Holzer 2

DOKOV - Trhové Sviny 4:3
Dvořák 2, Sosna, Mrázik – Bárta, Kolář, Bahenský

2. OKRESNÍ LIGA
ARCHEUS CB - ORTH-MED "B" 0:5
Kovačičín 3, Švercl, Sahan

ORTH-MED "B" – Playmakers 8:1
Pešula 2, Švercl 2, Mičan, Podlešák, Sahan, Kubeš - Petscher

ARCHEUS CB - Černý Bez 7:4
Pacholík 2, Beneda 2, Lysina 2, Šauer – T. Tauber 2, Tyl, Albert

Playmakers - Demolice "B" 2:5
Frdlík, Petscher – Horák 3, Vařák, Türk

Černý Bez – Rudolfov 8:3
T. Tauber 3, Rottner 2, Tyl, Albert, Mareš – R. Zachara 2, Schuster

Demolice "B" – Labužníci 10:3
Horák 5, Vařák 3, Türk, Maxa – Sodomka, Šísl, Houdek

FC Doubravice "Jávři" – Rudolfov 10:6
Vazač 4, Škarda 4, Šilha, Trnka – R. Zachara 4, Pouzar, Schuster

Labužníci – Adamov 1:5
Schwarz – Čapek 2, T. Nárovec 2, Pexa

FC Tex-Color "B" - FC Doubravice "Jávři" 5:1
Sulek 4, Syrovátka - Vazač

Adamov - FC Tex-Color "B" 6:7
D. Nárovec 2, T. Nárovec 2, Nestával, Pexa – Sulek 3, Nekvinda 2, Syrovátka 2 


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5