FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


PROTEKČNÍ SPRATCI V ČFSF

7.11.2013, 20:30 | vložil: Jiří Karhánek

O školení rozhodčích a delegátů celostátní ligy jsme už psali. A jak ukazují nová fakta, jedná se o další z mnoha ukázek toho, jak jsme si v naší federaci rovni a někteří (např. Ivo Krejcar) ještě rovnější a jaké charakterově vadné osoby do jejího čela usedly (např. Vladimír Vitásek).

Ten nás odkazuje na svůj článek z 15.10.2013, kde hodnotí školení rozhodčích a delegátů a kde se zmiňuje, že dva delegáti a jeden rozhodčí se na školení nemohli dostavit. Pan Vitásek dále píše, že

„Dne 15.10. byly zveřejněny informace o školení rozhodčích a delegátů. V něm jsem uvedl, že se nezúčastnili 2 delegáti z jihočeského kraje a 1 rozhodčí z Prahy. Jeden delegát z JČ kraje /I.Krejcar/ a rozhodčí z Prahy byli již doškoleni a proto byli uvedeni v listinách delegátů či rozhodčích. Druhý delegát z JČ kraje /J.Kolář/ absolvuje proškolení v nejbližším termínu a poté bude doplněn na listinu delegátů a zapojí se do činnosti.“

Všechno by se mohlo zdát v pořádku, ale není. Na pováženou jsou tyto skutečnosti:

- 15.10. pan Vitásek konstatuje, že dva delegáti a jeden rozhodčí na školení chyběli (o tom, že by už někdo z nich byl doškolen, se nezmiňuje), ale už 16.10. je oficiálně vydána listina, kde ani Ivo Krejcar, ani Jiří Štechmüller nechybí. To muselo být opravdu turbo – školení.

Odkazy na články na webu ČFSF naleznete zde:

http://www.futsal-salovyfotbal.com/index.php?str_id=12&id_pod=&id_pod2=&id_zpr=6010

http://www.futsal-salovyfotbal.com/index.php?str_id=1704&id_pod=&id_pod2=&id_zpr=6018

- jak je možné, že druhý termín školení nebyl nikde oficiálně zveřejněn? Vysvětlení je jednoduché – šlo o to pomoci dvěma vyvoleným, nebylo cílem dát možnost dalším.

- školení rozhodčích a delegátů má svá pravidla – trvá dva dny, je zakončeno testem, účastníci platí poplatek, který dosahuje cca 500 Kč, není jim propláceno jízdné. Pravděpodobnost, že u pánů Štechmüllera a Krejcara to takto nebylo, hraničí v podstatě s jistotou!

- a poslední poznámka – o školení měl zájem i pan Kolář, který se ale omluvil z pracovních důvodů. Měl zájem o náhradní termín, ale nejdříve mu bylo sděleno vedením ČFSF, že se žádný konat nebude, aby mu pak Vladimír Vitásek sdělil, že může být proškolen – hádejte kým – Ivo Krejcarem.

Takže takto funguje nyní systém školení rozhodčích a delegátů v ČFSF pro nejvyšší soutěž – celostátní ligu! Nevyplývá z toho nic jiného, než že skupinka protekčních spratků v ČFSF utěšeně roste.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5