FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


PŘED STARTEM NOVÉHO ROČNÍKU ...

16.9.2013, 11:43 | vložil: Jiří Karhánek

I v letošním roce budeme našim čtenářům přinášet nejen výsledkový servis našich soutěží a další zajímavosti, ale i naše tradiční postřehy o fungování ČFSF. Léto bylo ve znamení výborného úspěchu naší reprezentace na mezinárodním turnaji v Kolumbii, který se údajně hrál jako součást Světových her neolympijských sportů. Pokud tomu tak bylo, je záhadou, že se na oficiálním webu těchto her neobjevila o futsalu ani čárka, stejně tak v pravidelných pořadech České televize o této akci. Tiskový magnát ČFSF, Petr Koseček, tak nevyužil fantastickou možnost propagovat náš sport a je otázka, jestli podobnou příležitost ještě dostane. Ale třeba nám někde vysvětlí, co se v té Kolumbii vlastně hrálo.

Pomalu se také blíží start celostátní ligy, ale opět pouze s jedenácti účastníky. Především odchod Klatov je překvapením, ale na druhou stranu po podvodu s registracemi hráčů tohoto týmu je asi v pořádku, že už nás nečekají další skandály spojené se jménem bývalého předsedy LK Martina Štancla. Vše nasvědčuje tomu, že příprava nového ročníku nebude jednoduchá. Rozpis je sice hotový, ale ten by dala dohromady i cvičená opice a tak si s ním poradil i nový předseda LK Josef Soukeník. I když - ozývají se hlasy, že rozpis prý zvýhodňuje některé týmy, ale proč by předseda LK nemohl svému družstvu trochu přilepšit.

Oříškem možná budou haly, když bylo předem stanoveno, že pro CL musí mít odpovídající rozměr /40x20m/ + odpovídající technické vybavení a zázemí, čemuž nasvědčuje zoufalá snaha LK spojená s vydáním seznamu vyhovujících hal pro nadcházející ročník, kde ale u mnohých chybí základní údaje jako rozměr nebo kapacita hlediště.

Zastavme se ještě u jedné věci – je půlka září a zatím nemáme k dispozici termínovou listinu našich soutěží. To ve chvíli, kdy už kraje plánují nebo dokonce mají naplánován rozpis svých soutěží! Ale není se co divit, když má federaci na starosti Vladimír Vitásek, který nikdy v životě žádnou soutěž ve svém kraji neměl a ani mít nechce a který je navíc nyní “zaměstnán“ svým angažmá ve velkém fotbale, kde zjevně mají svých problémů více než dost. O to více je s podivem, že takové lidi chtějí svými registračními poplatky živit sálovkáři v Děčíně, Plzni nebo Praze.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5