FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Sálové fotbalisty prověří dnes na Světových hrách neolympijských sportů v Kolumbii celek Argentiny

26.7.2013, 08:30 | vložil: Luboš Vlnatý zobrazit foto

Tvrdý oříšek v podobě reprezentačního týmu Argentiny čeká v pátečním premiérovém vystoupení na Světových hrách v Kolumbii české sálové fotbalisty. Jejich soupeř na posledním mistrovství světa v roce 2011 právě v Kolumbii dosáhl na bronzové medaile a v předešlém světovém šampionátu v roce 2007 v domácím prostředí tehdy smolně podlehl ve finále reprezentačnímu celku Paraguaye.
Argentina bude v tomto utkání velkým favoritem. Na Světové hry s týmem přicestovaly i všechny její největší hvězdy jako jsou Marcelo Mescolatti nebo Facundo Contreras.
Utkání se hraje ve městě Buga v pátek 26.7. v 16 hodin místního času /cca 22 hodin středoevropského/

Světové hry otevře duel Paraguaye s Uruguayí
Zahajovacím pátečním utkáním Světových her bude souboj dvou jihoamerických týmů z Paraguaye a Uruguaye, poté se střetnou výběry Tchajwanu a Venezuely. Následuje utkání z naší C skupiny mezi Ruskem a Kanadou, potom je programu her již zmiňovaný duel našeho týmu s Argentinou a večerní blok zápasů na Světových hrách uzavře souboj Brazílie s Austrálií a domácí Kolumbií s Katalánskem. V sobotu se hrají další zápasy v základních skupinách, kdy čeští futsalisté změří síly s Kanadou.

Dění na Světových hrách neolympijských sportů v Kolumbii budete moci sledovat i v souhrných zpravodajstvích ČT sport a první vysílání je připraveno do hodinového souhrného bloku v sobotu 27.7. v hlavním vysílacím čase od 18 hodin.
V neděli je pak připraven hodinový zpravodajský souhrn od 20,30 hodin a v nočních hodinách pak repríza tohoto pořadu.
Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5