FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


MILAN SEMMLER DNES JEDE OPĚT ROZDĚLOVAT JIHOČESKÝ KRAJ

14.6.2013, 14:55 | vložil: Jiří Karhánek

Milan Semmler se dnes opět pokusí rozdělit Jihočeský kraj a to na jednání s představiteli okresu České Budějovice. Chce jim ultimativně předložit, aby si sami založili futsalové sdružení Jihočeského kraje, které pak bude přijato do do ČFSF místo současného, které je naprosto legitimně vedené Lubošem Vlnatým. Pokud to neudělají, hrozí celému Jihočeskému kraji vyloučením z ČFSF (nikdo neví na základě čeho). Je to již čtvrtý pokus Milana Semmlera a věřme, že mu opět nevyjde.

Snaha pomstít se Luboši Vlnatému a rozbít Jihočeský kraj, který je největším a nejfunkčnějším v celé naší federaci, už je vrcholně trapná (podobně, jako je to trapné od Ivo Krejcara). Semmler i výrazně překračuje to, co mu bylo uloženo Valnou hromadou.

Celou situací se včera zabýval Jihočeský krajský štáb a diskuzí se neslo především rozčarování z postupu Milana Semmlera. Ten by měl mít především na paměti, že svým postupem nelikviduje jen Jihočeský kraj, ale i celou sálovku, protože na podporu Luboše Vlnatého se už ozývají i zástupci jiných krajů.

O tom všem může Milan Semmler po cestě do Českých Budějovic přemýšlet. My mu můžeme poradit jen jednu věc - jednat by měl především s předsedou Jihočeského futsalového štábu, kterým je Luboš Vlnatý. To by ale nejdřív musel předložit seriózní nabídku k jednání a to zatím za dva roky nedokázal.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5