FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


SÁLOVKA PROCHÁZÍ ZKOUŠKOU SEMMLEREM

25.4.2013, 13:20 | vložil: Jiří Karhánek

Mohlo by se zdát, že ČFSF žije v idylickém stavu, ve kterém hráče našich klubů ošplouchávají vlnky Středozemního moře a oni v blaženém stavu dorazí na Korsiku (kde hned schytají dva velké výprasky). Ale možná jen pan místopředseda před blížící se VH trochu blouzní (nebo že by mu ty vlnky šplouchaly na mozek?). Necelé dva roky tu píšeme o bordelu v ČFSF. A věřte nám, že je o čem psát a že máme i vše podloženo. Nyní např. stavy členů, které jsou důležité pro stanovení delegátů na celostátní VH. Milan Semmler rozeslal tabulku, která opět ukazuje na chaos v matrice ČFSF. Např v Plzeňském kraji mají 10 týmů v (neregistrované) soutěži klatovského okresu, 10 týmů v plzeňské krajské lize a 1 v CL. Dohromady 21. Ale oficiální (Semmlerova) statistika udává jen 17 týmů. Zjevně tu něco nehraje. A další – tento kraj má registrováno 375 členů, což znamená odvod do pokladny ČFSF 15 000 Kč. Ale plzeňský kraj odvedl jen 10 720 Kč. Na další nesrovnalosti by se dalo poukázat i v dalších krajích, jako v tzv. kraji Východočeském nebo krajích, kde se hrály pouze kvalifikační soutěže žen, když dle podloženého hospodaření nebyla dodržena ustanovení Hospodářské směrnice o výši členského příspěvku.

Píšeme o tom i z toho důvodu, že nás tento pátek čeká VH našeho kraje, který ač nejsilnější v celé federaci (nebo právě proto), je neustále sledován a hlídán představiteli federace v čele s Milanem Semmlerem. Těmto lidem jde o rozdělení našeho kraje, jeho oslabení a samozřejmě v neposlední řadě o likvidaci nepohodlných osob, které si toho tolik pamatují … Dnešním článkem se proto ještě vracíme k okresní VH Českých Budějovic, která se uskutečnila 5. 4. 2013. Na ní se "nečekaně" dostavil předseda ČFSF Milan Semmler, ale i Vítězslav Tůma, který nemá s českobudějovickými (ale ani s jihočeskými) sálovkáři nic společného, protože jak prohlásil: ... „nebudu svými penězi živit nikoho z okresu ani kraje“ a zaregistroval se na centrální matrice v Praze.

Po úvodním uvítání přítomných delegátů a hostů, kdy byl schválen program schůze, si vzal slovo předseda republikové STK a oznámil přítomným, že jihočeský kraj nemá v určeném termínu (do 31.3., tzn. pouhých 5 dní po termínu!) doplaceny členské příspěvky za doregistrované členy a v největší míře se to týká soutěží okresu Prachatice a krajské ligy, tudíž tyto soutěže nejsou v rámci ČFSF platné. Následně žádal, aby delegáti odhlasovali neúčast na krajské valné hromadě, čímž se by automaticky z okresu ČB stal Jihočeský kraj. Ve stejném duchu byl veden i vstup pánů Semmlera a Tůmy.

Na to byl požádán o vyjádření předseda JČ kraje Luboš Vlnatý, který se obrátil na Semmlera s dotazem, zda ostatní kraje registrované v ČFSF splnili určený termín, protože on má naopak informace, že tento termín nesplnil skoro žádný kraj a okresní delegáty vyzval, aby při hlasování použili svůj rozum a ne to, co se jim snaží kdosi vnutit. V následném hlasování českobudějovičtí sálovkáři jednoznačně odhlasovali, že chtějí být i nadále součástí Jihočeského kraje a chtějí se krajské VH zúčastnit.

Je s podivem, že člověk, který vykonává svou funkci neoprávněně (Milan Semmler byl zvolen za předsedu ČFSF na neplatné VH v roce 2011), místo, aby se snažil podporovat rozšíření členské základny a soutěží, vyvíjí aktivitu k likvidaci určitých soutěží, družstev a nepohodlného člověka, který se nebojí veřejně upozorňovat na podvody, které vedení ČFSF pod M.Semmlerem praktikuje a je velice pravděpodobné, že toto nebyl poslední (ale ani první) pokus, jak narušit soudržnost jihočeských sálovkářů. Mějme to na paměti i tento pátek na krajské VH Jihočeského kraje.

Zápis VH ČB naleznete ve Zprávách na našem webu.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5