FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


PŘEPIS EMAILOVÉ KORESPONDENCE UKAZUJE, JAK JE DO AFÉRY S REGISTRACEMI NAMOČEN TÝM MARTINA ŠTANCLA

19.4.2013, 13:22 | vložil: Jiří Karhánek

Protože na náš článek o (ne)registraci okresní klatovské soutěže nemáme zatím žádnou odezvu, zveřejňujeme přepis emailové korespondence mezi předsedou plzeňského krajského štábu Janem Ronešem a vedoucím okresní soutěže v Klatovech Michalem Frousem, který sám přiznává, že klatovská soutěž se nehrála pod ČFSF /tato informace je psána 2.4.2013, tudíž se jedná o ročník 2012/13!. Také můžete vidět následnou žádost Jana Roneše ne vedení ČFSF (pánové Havlásek, Semmler a Vitásek), aby se touto věcí začali zabývat.
Z níže uvedeného je zcela zřejmé, že ještě 10.4. 2013 nebyly uhrazeny členské příspěvky nejen za klatovskou ligu, ale hlavně za družstvo TRIVEL Klatovy "C" jejíž hráči nastupovali v utkáních CL za TRIVEL Klatovy "A", čehož si šéf klatovského klubu (M.Štancl) nějak zázračně nebyl vědom. Dá se s jistotou předpokládat, že celá tato záležitost "vyšumí" stejně jako další podvody, které se v české sálovce pod Semmlerem a Vitáskem dějí již druhý rok.

Původní zpráva
Od: Mgr. Jan Roneš
Datum: 10. 4. 2013
Předmět: Fwd: Fw: VH federace
Vážení kolegové,
přeposílám Vám níže, jako odpovědným funkcionářům federace, přepis mailové korespondence s představitelem OS Klatovy, kdy mně bylo v souvislosti s VH překvapivě sděleno, že OS Klatovy již neexistuje. Jelikož OS Klatovy s námi (KŠ) nekomunikuje i nadále, předávám Vám tuto informaci k ověření, zda vůbec zaplatilo OS Klatovy federaci členské příspěvky za letošní sezónu (2012-13) a poslalo matriku, neboť na kraj nedorazilo nic. Pokud kontrolou zjistíte, že tak nebylo učiněno, může nastat problém s regulérností soutěží, včetně celostátní ligy, pokud za Klatovy "A" nastoupil v sezóně někdo z Klatov "C", neboť by se jednalo o neregistrovaného hráče.
Žádám o informaci, jak věc byla vyřízena.
S pozdravem Jan Roneš, předseda KŠ - Plzeňský kraj

---------- Původní zpráva ----------
Od: Jan Roneš
Datum: 10. 4. 2013
Předmět: Fw: VH federace

----- Original Message -----
From: Jan Roneš
To: Michal Frous
Cc: SF Trivel Klatovy "B"
Sent: Tuesday, April 02, 2013 4:48 PM
Subject: Re: VH federace

Ahoj Michale,

potřebuji vědět k jakému datu, a dobře to promysli, protože pokud se to týká této sezóny a nebyly zaplaceny členské příspěvky, budou anulovány výsledky Klatov "B", kde hráli hráči z Klatov "C" (nedej bože, aby stejný problém byl i u Klatov "A"), navíc jak se mohl odehrát pohár s postupujícím do krajského kola. V takovém případě bude zavedeno disciplinární řízení na krajské příp. celostátní úrovni.

Předpokládám tedy, že poplatky pro tuto sezónu byly odvedeny (bude informována i matrika federace) a pod hlavičkou federace nebudete hrát od příští sezóny. Pokud ne, doporučuji alespoň čl. poplatky za Klatovy "C" odvést, jinak bude následovat výše uvedené.

S pozdravem Honza Roneš
----- Original Message -----
From: Michal Frous
To: Jan Roneš
Sent: Tuesday, April 02, 2013 8:06 AM
Subject: Re: VH federace

Ahoj Honzo,

soutěže v Klatovech se již nehrají pod hlavičkou federace sálovky.

S pozdravem

Michal Frous

Dne 1.4.2013 22:23, Jan Roneš napsal(a):
Ahoj,

bohužel opět nedorazil nikdo od Vás na VH kraje, přesto se chci zeptat, zda bude chtít někdo za OS Klatovy resp. za Plzeňský kraj na VH federace. Jsou ještě volná dvě místa delegátů (já bohužel nemohu, jsem služebně pryč), bylo by vhodné, aby byl alespoň jeden z OS Klatovy, případně dva.

Prosím o brzkou odpověď.

S pozdravem Honza R.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5