FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


AFÉRA S REGISTRACEMI V PLZEŇSKÉM KRAJI – OPĚT JE DO NÍ ZAPLETEN MARTIN ŠTANCL

17.4.2013, 07:56 | vložil: Jiří Karhánek

Vedení Plzeňského kraje se v minulých dnech obrátilo na vedení federace s dotazem, jak že jsou registrováni hráči okresní klatovské soutěže. To totiž může mít zajímavé následky až do krajské, případně celostátní úrovně. Proč?

Opět se to týká člověka, který realizoval už jeden podvod – s hráčem Jandou z týmu Trivel Klatovy (který si trest ze zápasu CL odpykal v přátelském utkání!!!). Ano, hádáte správně, je to opět Martin Štancl. Jeden člověk by řekl, že už mu jedna ostuda stačila, ale Štancl si zřejmě nechce dát pokoj. O jeho vedení Celostátní ligy ani nemluvíme (v některé z dalších článků se budeme věnovat hospodaření CL – taky pěkná lahůdka s rukopisem tohoto neschopného člověka). Ale pojďme zkusit popsat, o co jde. A buďme spravedliví – Martin Štancl výjimečně nebude v tomto podvodu hlavní postavou.

To zásadní sdělení je, že z určité emailové komunikace vyplývá, že Okresní soutěž v Klatovech nebyla řádně zaregistrována. Minimálně došlo k tomu, že za hráče této soutěže nebyly odvedeny členské poplatky (to vyplývá z emailové komunikace hlavních aktéru této cauzy, kterou máme k dispozici) . To by ještě ale nebyl takový problém. Ten nastává až s tím, že se v tomto okrese odehrál okresní pohár, který vyhrál tým Martina Štancla Trivel Klatovy a z tohoto titulu následně startoval i v krajském poháru? A co když se dokonce stalo, že někdo ze soupisky Trivel Klatovy C hrál dokonce za A – tým? Pak je ohrožena i platnost uplynulého ročníku CL. Jak jsme už řekli – Martin Štancl si prostě nedá pokoj. I tady jsou možná kořeny jeho odstoupení z funkce předsedy LK a pravděpodobně toho, proč Trivel Klatovy na poslední chvíli a v tichosti zrušil svou účast na celostátním finále poháru.

Věřme, že tato aféra nevyšumí a bude se řešit alespoň na krajské úrovni v Plzni. A že stejná péče, jakou pánové Semmler, Krejcar, Vitásek nebo Havlíček (předseda matriční komise) věnují Jihočeskému kraji, budou věnovat i Martinu Štanclovi a problému s registracemi v okresní klatovské soutěži. Bude tentokrát konat pan Havlásek jako předseda RaOK?


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5