FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


O „ZLÍNSKÉM HOVADU“

15.4.2013, 08:05 | vložil: Jiří Karhánek

Do naší redakce se doneslo, že si místopředseda ČFSF Vladimír Vitásek stěžoval u předsedy Ústeckého štábu ČFSF na Romana Barillu za to, že ho urazil v anonymní internetové diskuzi. Zapátrali jsme a je pravděpodobné, že pan místopředseda má na mysli tento příspěvek, který je nadepsán nickem R.B.:
„Koukám, to zlínské hovado tu zase řádí pod mnoha svými přezdívkami. Nevím, proč bych měl za někoho dělat tak jednoduchou věc, jako vkládat do diskuzí příspěvky. To je fakt úvaha hodná inteligence pana místopředsedy. Já navíc jsem nikdy neměl problém klidně se ostře vůči někomu vyjádřit POD SVOU VLASTNÍ IDENTITOU (viz tento příspěvek a mnoho jiných v minulosti), na rozdíl od jiných. Nevím, proč bych měl tedy něco někam vkládat skrytě. Možná by stálo za to, vytáhnout si hlavu z prdele, pane V.“
Těžko říci, pan Vitásek jmenovaný sice není, ale poznal-li se pan místopředseda v tomto textu, oceňujeme jeho sebereflexi. Koneckonců, trefená husa se vždycky ozve.
Zároveň vyjadřujeme Romanu Barillovi plnou podporu a připomínáme, že to byl právě pan Vladimír Vitásek, který anonymní urážení do sálového fotbalu zavedl a to hned pod několika přezdívkami. Inu, každý jsme nějaký, pane místopředsedo! Zmíněná slova jako „zlínské hovado“ nebo „ … vytáhnout si hlavu z prdele, pane V.“ na pana Vitáska sedí a nám nezbývá, než s nimi plně souhlasit. Pokud tedy přijde tento případ před disciplinární komisi, rádi bychom také seděli na lavici obžalovaných.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5