FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


„KDE BLB, TAM NEBEZPEČNO“. VE SLAVIČÍNĚ ABY MĚLI PRO STRACH UDĚLÁNO.

5.4.2013, 13:48 | vložil: Jiří Karhánek

Dá se říci, že nám, kteří se staráme o jihočeský futsalový web, je Petra Kosečka vlastně líto. Za dva roky medializaci české sálovky nikam neposunul a v podstatě žije jen z práce svého předchůdce. Seznam.cz, NET-TV, Novasport a jiné věci – na to je Koseček příliš trapná figurka, aby dokázal dojednat podobné projekty. Dokonce předešlou spolupráci nedokázal ani nijak rozvinout. A koneckonců - fanoušci Celostátní ligy si o pořadu např. na Novasportu letos mohou jen zdát (apropó – jak vlastně letos dopadlo hospodaření CL – bude zveřejněno?). Stránky ČFSF už téměř nikdo nečte, ale stejně mu, jak rozmazlenému děcku, budou všichni říkat, jak je dobrý. Inu, hezky to vedeš, Petříčku.

Koseček však zašel příliš daleko, když začal z našeho webu na web ČFSF přetahovat články, které se mu hodily, a ještě navíc u nich měnil nadpisy, čímž záměrně mystifikoval sálovkářskou veřejnost. Proto jsme ho slušně vyzvali, aby seriózně přebíral všechny články a nijak je dál neupravoval. Jeho odpověď byla šokující – sdělil nám, že už žádné články z jihočeského futsalového webu přebírat nebude. Proč nyní opět z našeho webu překopíroval rozhovor s Dominikou Vlnatou, je otázka. Ale minimálně to ukazuje na charakter lidí, které si Milan Semmler vybírá k sobě. Svůj k svému, říká se. A také jedno pořekadlo praví: „Kde blb, tam nebezpečno“. Ve Slavičíně aby měli pro strach uděláno.

P.S.: Samozřejmě rádi sdělujeme, že ohledně jihočeských soutěží k žádným podvodům nedošlo, což dokládají zápisy z utkání, jediný relevantní dokument, který je pro takové případy možné použít. Ale vysvětlujte to trotlům z kraje, kde žádnou soutěž nemají a nikdy ani mít nebudou.


Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5