FUTSAL CUP 2018/19 - kompletní výsledky .....více v sekci Aktuality


Aktuality


Hodnocení letošní sezóny z pohledu vedoucích mužstev

28.3.2013, 20:41 | vložil: Petr Pasecký zobrazit foto

Prachatice - Je tu další hodnocení mužstva letošní JS AGENCY JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY.

Na dnešní otázky odpovídala Dominika Vlnatá, SK STRABAG LUBRYCO Prachatice:

1. Jak jste spokojena s umístěním vašeho mužstva po tomto ročníku?

S postupem mezi poslední čtyři týmy do play off vládla spokojenost. Semifinále nám ale nevyšlo, když jsme s pozdějším vítězem jasně prohráli a nakonec prohráli i utkání o třetí místo a zůstali tak na nepopulárním čtvrtém místě.

2. Kteří hráči ve vašem týmu patřili k největším oporám?

Příjemným překvapením byl přístup a výkon Jardy Zedka, který měl chuť a konečně začal dávat to, co umí, ve prospěch týmu. Dalším plusem byl výkon mladého Petra Paseckého, který si vystřílel i „korunu krále střelců“, ale nepovedl se mu závěr soutěže, kdy se mu moc nedařilo. Stabilní oporou se i přes předsezonní zranění stal Mára Pomeje. Nezbytnou podporu nejen na hřišti dodával kapitán Vašek Houška. Pochvalu si určitě zaslouží Tomáš Růna, který svou kvalitu vykazuje dlouhodobě a je to obrovský tahoun celého družstva, respektive obou našich týmů.

3. Jak hodnotíte úroveň JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY?

Úroveň ligy je na vysoké úrovni, o čemž svědčí boj do posledního zápasu o postup do vyřazovací části. Prvních pět družstev by určitě bez větších problémů mohlo hrát CL, ale všichni víme o finanční a časové náročnosti této soutěže, a proto asi nikdo nejeví zájem si to zkusit.

4. Jak jste spokojeni s její organizací a co byste případně změnili?

Maličkosti se jistě najdou, ale zorganizovat takovou soutěž a vyjít všem vstříc vždy nejde. Každý jsme měli možnost před tímto, stejně jako před každým předchozím ročníkem, vyjádřit se k systému soutěže nebo předložit své připomínky, takže se dá říct, že organizace proběhla tak, jak jsme si ji vytvořili.

5. Zúčastní se vaše družstvo příštího ročníku?

Máme ještě béčko /juniorku/ v Prachaticích, takže kádr je dost široký, ale přístup některých hráčů, lépe řečeno docházka na utkání a tréninky, nebyl nejlepší, takže si nejprve musíme sednout, vyříkat si to a pak se rozhodnout, jak dál. Osobně si myslím, že bychom měli pokračovat, ale budu chtít od některých hráčů záruku, že to myslí vážně a že jsou ochotni tomu obětovat, co je potřeba.Zpět
Česká federace sálového fotbalu

FUTSAL CUP 2017/18


1 SK STRABAG  32
2 MOUCHA TEAM  30
3 PAROH TEAM  21
4 PANTERS F.C.  15
5 TJ Volary  13
6 FC GEIS ČB  8
7 TJ Záblatí  8
8 FC SIBERIA ČB  7
9 FC NORTON  5
10  CHILL Vodňany  4
11  SEŠLOST ČB  3
12  FC Zbytiny  5